Sex a vztahy

31. července 2019 13:20

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Nejlepší místa pro letní sex. Už jste to zkoušeli na hřišti?!

Je škoda být během celého léta zavření doma a milovat se jenom v posteli, když je venku tak krásně. Jenomže kde to zkoušet?

Milování venku je pro odvážlivce, protože vás vždycky může někdo načapat. Na druhou stranu se to určitě vyplatí díky krásnému počasí risknout.

Les. Jestli jste to nikdy nezkoušeli v lese, musíte to napravit. Právě v hlubokých lesích totiž bývá spousta míst, kde se můžete pomilovat. Ať už na mechu, nebo na louce. Pozor si dávejte na hmyz, proto je ideální mít deku a být nastříkaní repelentem. Je také fajn být očkovaní proti klíšťatům. Určitě nevyhledávejte vysokou trávu. Můžete se taky poranit o větve, nebo se spálit kopřivami. Nic dalšího vám snad mimo zvědavé houbaře nehrozí.

U vody. Ať už jste u vody kdekoliv, vyberte si odlehlé místo, kde není moc lidi, nebo kde nejsou žádní. Tam by to mohlo jít bez problémů. Když si místo pečlivě vyberete v přítmí stromů, nebo dole u vody pod kopcem, nikdo vás nemusí vyrušit. Dávejte si ale pozor na zrníčka písku v případě, že je na místě pláž. Můžete vyzkoušet také molo, ale to určitě jedině v noci.

Lavička. Asi nejlepší místo na různé hrátky. I když to tak nevypadá, na lavičce můžete vyzkoušet plno poloh. Dbejte hlavně na to, aby byla lavička dostatečně upevněná a nepřevrátila se. Také se pořádně rozhlédněte, aby nebyla pod dohledem kamer – za takový počin vám hrozí pokuta. Ideální jsou lavičky v rozsáhlých parcích, nebo někde na vyhlídce. Pozdě večer už tam žádné lidi nenajdete, záleží ale na městě, či obci.

Ve vodě. Také ve vodě může být sex skvělý, nicméně není to pro každého. I když je mokrá kůže citlivá na dotek, nemusí to každému sednout. Velkou výhodou vody je to, že nadnáší, takže můžete vyzkoušet i takové polohy, do kterých byste se běžně „nenasměrovali“. Některé ženy mohou prožít silnější orgasmus – zejména ty, které trpí nadměrnou vlhkostí vagíny. Naopak ty ženy, které ji mají nedostatečnou, by mohly zažít bolestivý zážitek. Dá se to ale vyřešit lubrikantem na bázi silikonu, který se nerozpouští ve vodě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také