Erotogenní zóny podle horoskopu. 1
Autor: istock.com Erotogenní zóny podle horoskopu. 1

ODHALENO: Oblíbené erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu! Býci milují líbání na krku, Panny chtějí…

MilanR. Publikováno: 24.05.2019
Víte, na jakých místech nejvíce vzrušíte svého partnera a které části jeho těla byste se měli nejvíce věnovat? S tím vám pomůže náš sexuální horoskop!

reklama

Astrologie a horoskop nám dokážou říct hodně věcí nejenom o našem osudu či životě, ale také o naší sexuální stránce. A vlastně nám tím v posteli může i pořádně pomoci. Díky znamení zvěrokruhu se tak můžete např. dozvědět, kterou polohu má váš protějšek nejradši, kdo nejlépe líbá či na jakých zvláštních místech byste si to měli rozdat. Horoskop ovšem umí prozradit i erotogenní zóny jednotlivých lidí. Chcete vědět, na jakých místech svého partnera svými jemnými doteky či líbáním vzrušíte natolik, až vám prostě neodolá? Ano, i o nejcitlivějších bodech na těle vám dokáže poradit sexuální horoskop!

Beran – Dokážou být agresivní a vášniví a pro sex mohou doslova vzplanout. A oheň jejich vášně nezačíná nikde jinde než na hlavě. Masáží hlavy, hlazením ve vlasech či líbáním ušních lalůčků je proto dokážete ihned dostat do kolen.

Býk – Jsou spontánní, vášniví ale také správně romantičtí a něžní. Proto nejvíce milují líbání na krku. Není snadné je uspokojit a dokážou být velmi temperamentní, správným hraním jazýčku na krčku či na šíji je ovšem dokážete ihned vystřelit ke hvězdám.

Blíženci – Kreativní znamení, které je v řecké mytologii provázáno s bratry Castorem a Polluxem. Což je podle všeho důvod, proč je nejvíce vzrušují hrátky na párových partiích, tedy na rukou, nohou a zejména ramenou. Hlazením a polibky po vnitřní straně paže je pak přivedete do extáze.

Rak – Jsou emotivní, věrní… a hlavně milují prsa. Ženy ve znamení Raka milují, když si muž hraje s jejich ňadry ještě mnohem více než ostatní dámy. Když pak při sexu jazykem dráždíte jejich bradavky, jsou ještě o něco blíže orgasmu. Neplatí to ovšem pouze u žen. Také muži v tomto znamení milují, když jim žena líbá hrudník a bradavky.

Lev – Vášnivé znamení, které stejně jako Berani má citlivou hlavu. Ještě víc je ovšem vzruší polibky a doteky na zádech, zejména v okolí páteře. Kvalitní masáží pak samozřejmě máte následný sex prakticky zaručen.

Panna – Panny dokáže odrovnat hlavně citlivé hlazení po hrudi a břiše. Erotogenní zóna od rozkroku až k oblasti hrudi je citlivá na sebemenší dotyk a polibek, o to víc zejména ženy v tomto znamení dohání k šílenství. Nebojte se proto této situace využít a použít na tyto oblasti při sexuálních hrátkách např. šlehačku.

Váhy – Ze všeho nejvíc milují dolní část těla, zejména stehna a zadeček. Pusinkami na jejich zadek rozhodně nic nezkazíte a holky se rozhodně nebudou zlobit, když jim bude chtít chlap pořádně naplácat. Zároveň ovšem milují i prsa a zejména olizování bradavek je dokáže totálně rozložit. Váhy si zkrátka v erotogenních zónách umí vybírat.

Štír – Štíři jsou v otázce erotogenních zón mnohem přímočařejší. Mají prostě rádi hrátky s rozkrokem a se svými genitáliemi. Orální sex, jemné polibky či masírování intimních partií… to je cesta, jak na Štíra.

Střelec – Toto znamení miluje masáž horní strany stehen, boků či krku. Obzvláště polibky na vnitřní stranu stehen je přivedou do rauše. A pokud je kousnete či plácnete po zadečku, také se zlobit nebudou.

Kozoroh – Kolena, u Kozorohů zabírají jedině kolena. Často přehlížená erotogenní zóna dokáže toto znamení tak odrovnat, až začnou sténat. K cestě do extáze pak stačí hlazení či jemné škrábání.

Vodnář – Také Vodnáři si potrpí na nohy, konkrétně na lýtka a kotníky. Nězné polibky a doteky na kotnících je ihned vzruší. Pánové pak mohou praktikovat sexuální polohy, při nichž má partnerka nohy nahoře. Při sexu je totiž mohou svým jazýčkem správně dráždit a přivést je daleko dříve k orgasmu.

Ryby – To samé ostatní platí také u Ryb, pro něj jsou ovšem ještě mnohem citlivější částí chodidla a zejména prsty u nohou. Olizování palce při sexu možná nezní pro někoho extra sexy, Ryby vás ovšem za to budou zbožňovat.

reklama