návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Páry se stejným smyslem pro humor jsou spokojenější, tvrdí vědci. Poukazuje smích na dobrý sex?

Vypadá to, že páry, které mají společný smysl pro humor, ať už je černý, nebo infantilní, jsou pak spolu v dlouhodobém vztahu šťastnější.
Vydáno: 06.11.2019
Smějící se pár Vztahy
Autor: istockphoto.com Smějící se pár Vztahy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaký vliv může mít smysl pro humor pro vztah, zjišťovali američtí vědci na univerzitě v San Diegu. Studie se zúčastnilo na tři tisíce sezdaných lidí, kteří měli vyplnit vlastnosti svých partnerů a zhodnotit celkovou spokojenost jich samotných se vztahem. Z výsledků studie vyplynulo, že ti, kteří mají po svém boku veselého partnera, jsou šťastnější než ti, kteří to tak nemají. Samozřejmě pak mají i stabilnější vztah. Vědci mají takový názor, že vtipní muži jsou v porovnání s těmi, kteří jsou upjatí, daleko lepší v posteli. Dokonce i ženy daleko častěji vyhledávají sex s vtipnějšími muži a mají s nimi častěji orgasmus. Tím pádem vtipy opravdu přispívají k častějšímu milování.

sex

ODHALENO: 5 signálů, že tě chce jen na sex. Jak to rychle prokouknout?

Článek je zařazen v: vztahy , Ženy , muži , smích , humor , páry které se spolu smějí , smysl pro humor