návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 signálů, že tě chce jen na sex. Jak to rychle prokouknout?

Určitě to znáš sama. Seznámíš se s atraktivním zajímavým borcem. Ale asi tak jako všem, bojíš se, že mu půjde o to jedno. Máme pro tebe signály, podle kterých to okamžitě poznáš.
Vydáno: 05.11.2019
sex
Autor: istockphoto.com sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lichotky hlavně na vzhled. Je super, že umí ocenit, jak dobře vypadáš, ale určitě by to nemělo být to jediné. Měl by pochválit taky tvůj humor, obecný přehled, šikovnost, inteligenci. Chlap, který myslí hlavně na sex, pochválí spíš zadek, postavu nebo třeba vlasy, oči. Jestli má pro tebe jenom takové lichotky, zeptej se ho, co jiného se mu na tobě líbí.

Konverzace vždy sklouzne k sexu. Ať se bavíte o čemkoliv, vždycky najde nějaký způsob, jak tam vsunout sex. I když to třeba vůbec nebude dávat smysl. Ale pozor, někteří chlapi už jsou tak vyčůraní, že na začátku se nebudou hned bavit o sexu, ale až postupně ti začnou lichotit a říkat, jak úžasně krásná a sexy jsi. Už tohle by tě mělo varovat. Běžné jsou taky různé dvojsmysly. Když by měl zájem o tebe jako osobu, bude se ptát nejen na sex.

Každá schůzka skončí u tebe doma nebo u něj. Nechce s tebou moc chodit někam na veřejnost jako třeba do kina nebo restaurace. Spíš je s tebou nejradši o samotě, nechce tak nějak investovat čas ani peníze do vašeho vztahu. Jakmile je to takhle od začátku, v drtivé většině se to stane pravidlem a už s ním nehneš. Maximálně si pustíte film.

Chce sex vždycky, i když nemáš chuť. Určitě ne každá má chutě úplně pořád, takže když mu řekneš, že se na to zrovna necítíš, normální partner to pochopí a nebude na tom trvat. Je totiž rád za tvojí přítomnost a fakt, že si s tebou může povídat nebo tě jen políbit. Když mu jde jen o sex, bude trvat na rychlovce i v momentě, kdy musíš ráno brzo vstávat nebo fakt nemáš náladu.

V sexu myslí jen na sebe a chybí předehra. Ne, že by musela být extra dlouhá, ovšem když spolu dva lidi začínají randit, pokouší se vytvořit u ženy co nejpříjemnější pocity. Sex není jenom o konzumní potřebě uspokojení, je to milování – oběma je totiž příjemné se obejmout nebo se jen dotýkat. Chlap, kterému jde hlavně o dosažení orgasmu, se nebude zaměřovat na tvoje uspokojení.

Nikdy nechce zůstat až do rána. Je sice fajn strávit spolu společný večer. Ale chlap, který tě chce poznat, bude chtít přespat u tebe, usnout vedle tebe a taky se tam probudit, popíjet společně ranní kafe, povídat si. A tak vůbec vědět, jak žiješ a co děláš. Chlap, kterému jde jenom o sex, má vždy připravené výmluvy, proč musí přespat doma nebo proč už musí jít. A samozřejmě vždy až po sexu.

Sexuální trapasy 1

ODHALENO: 8 trapných historek o tom, jak si to lidé museli v půlce sexu přestat rozdávat!

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , Ženy , muži , jde mu jen o sex , jak poznat že mu jde jen o sex , rande