Sex a vztahy

9. července 2018 16:41

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Pokud se vám děje v posteli tato věc, může se vám zmenšovat penis! Chlapi, komu z vás se to už stalo?

Neuvěřitelné se může velmi snadno stát skutečností. Na co si musíte dát během spánku pozor, pokud nechcete mít malé nádobíčko?

Ano, možná se vám to zdá naprosto nemožné, ale podle nové studie amerických vědců je to opravdu tak. Mužská chlouba se vám opravdu může zmenšit! A může za to nedostatek erekce. Muži totiž mají klasicky během noci až pět erekcí, jež jsou samozřejmě završeny klasickou ranní, kterou známe všichni velmi dobře. Jenže, co se stane, když k nočním erekcím dlouhou dobu nedochází a ani ranní potěšení už nemáte tak často? Ano, právě tehdy údajně dochází k scvrkávání vašeho kašpárka!

Na základě své práce to alespoň tvrdí uznávaný urolog Tobias Köhler. Za všechno může fakt, že nádobíčko není dostatečně prokrvováno a jeho “svaly“ nejsou řádně protahovány. To může mít za následek, že váš penis bude v erektivním stavu opravdu menší, než jste byli v minulosti zvyklí. A pokud bude situace vážná a nadále přetrvávat, nemusí se zmenšování údajně týkat pouze stavu erekce.

Obrana proti hrozícím scvrkávání je přitom údajně jednoduchá. Muži se zkrátka musí zbavit přílišného stresu a méně pít alkohol. V případě, že chlapi berou nějaké léky, musí zkontrolovat jejich vedlejší účinky. A samozřejmě ani drogy nedělají vašemu přirození zrovna dobře. Odteď si tedy pánové dávejte na svou noční, nebo alespoň ranní, erekci větší pozor.

Sdílejte článek
Štítky postel Penis studie erekce penis malý penis zmenšování

Přečtěte si také