návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Pozor, blíží se vraní superúplněk! Jaké znamení čeká erotika při měsíčku a komu byste se měli vyhýbat?

Vraní superúplněk je tady.
Vydáno: 19.02.2019
Vraní úplněk je tady 2
Autor: istock.com Vraní úplněk je tady 2

19. 2. 2019 v 16.53 na vteřinu přesně začíná tzv. Vraní úplněk. To proto, že úplněk tento měsíc přichází ve znamení Panny, což bude mít hned několik zajímavých efektů. Pokud si tedy nejste jistí, jak se na úplněk připravit, následující řádky vám poradí.

Pokud jste Panny, měli byste se rozhodně zaměřit na své vlastní zdraví. A to jak duševní, tak i fyzické. Relaxace, psychická pohoda i sázka na vlastní intuici vás dovedou dál než obvykle. Zároveň se nelekejte, když ztratíte některé jistoty. Vaše potřeby i city se budou měnit a vy zjistíte, že ne vše je zdánlivě tak jasné, jak to vypadá.

Ostatním definitivně pomůžou chvíle pro sebeanalýzu a sebekritiku. Znamení Panny je pro tyhle chvíle ideální, a možná tak najdete a opravíte chyby, o kterých jste předtím netušili. Pokud se navíc začnete vnímat v novém světle, začnou vás tak pravděpodobně vnímat i ostatní. Nová perspektiva není od věci. Co se sexu týče, mohou být následující týdny o něco úzkostlivější než jindy, vše závisí na tom, jak se s partnerem vzájemně naladíte. Panny navíc oplývají pozorností a upřímnou láskou, nečekejte tedy flirt na jednu noc. To ale neznamená, že nebude žádná vášeň – klidně si to s partnerem rozdejte v autě při měsíčku, dbejte ale na to, aby kolem vás bylo všechno čisté a úhledné, tak to totiž Panny mají nejradši.

Článek je zařazen v: erotika , znamení , panna , úplněk , vraní

reklama