Sex a vztahy

22. října 2020 12:37

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Proč jsou krásné a chytré holky stále single? Můžou za to tyto důvody!

Určitě jste už několikrát přemýšlely nad tím, proč zůstáváte vy nebo vaše kamarádky pořád na ocet. Vždyť jste krásné, chytré, vtipné – jednoduše máte všechno, po čem muži touží. Je ale opravdu problém v tom, že fajn muži nejsou, nebo už jste si zvykly na single život a nic měnit nechcete?

Stále více hezkých a inteligentních žen dává přednost životu svobodných před životem v partnerském vztahu. Proč tomu tak ale je?

1. Moderní ženy jsou nezávislé.

V minulosti se ženy musely neustále spoléhat na své muže. Dnes je ale doba jiná a stále více žen má zaměstnání, ve kterých mají stejné, ne-li vyšší platy než muži. Už nepotřebují žádat své muže o pomoc, jednoduše to zvládnou samy nebo si zavolají službu, která to zvládne lépe a rychleji než manželé.

2. Ženy si začínají vážit volného času a samoty.

Místo toho, aby ženy doma vařily, uklízely a staraly se o několik dětí, raději si zvolí život, ve kterém mají více času samy pro sebe. Zajít si jen tak na wellness, na kosmetiku nebo nákupy je pro dnešní moderní ženy plnohodnotněji strávený čas než být připoutána k muži a ratolestem.

3. Vyhledávají alternativní vztahy.

Dnešní moderní doba je daleko otevřenější, a tak umožňuje lidem žít si dle svého uvážení. Můžeme žít, jak uznáme za vhodné, a nikdo nikoho neodsuzuje za to, když žena netouží po dětech nebo je spokojená v otevřeném vztahu.

4. Moderní ženy mají vysoké nároky.

Když si žena vydělává peníze, má vystudovanou školu, stará se o svůj vzhled a neustále se rozvíjí, je logické, že to stejné očekává i od potenciálního partnera. Nebude si přece hledat muže, který ji nijak neobohatí a nedokáže se jí vyrovnat. Stejně tak by jen málokterý muž snesl vedle někoho úspěšnějšího, než je on sám. Pro některé ženy je proto snazší zůstat single.

5. Muži se bojí nezávislých žen.

Když muži vidí krásnou, nezávislou a chytrou ženu, často se bojí udělat první krok ze strachu z odmítnutí. Honí se jim hlavou myšlenky, že by se jí nedokázali vyrovnat, a tak se raději spokojí se ženou, která potřebuje být zachráněna.

6. Moderní ženy už nevěří na pohádky.

Ženy už se dávno vzdaly představ o princi, který je zachrání před nebezpečím. Nikdo nechce mít zlomené srdce a znovu se spálit. Raději se ženy „zachrání“ samy, a ještě k tomu zvládnou vést úspěšnou firmu a vypadat přitom skvěle.


Přečtěte si také