ODHALENO: Proč ženy ztrácejí chuť na sex? Tyhle věci byste měli okamžitě vypudit ze svého života

Kvůli čemu ženy ztrácejí chuť na sex?

Přijít domů z práce, poklidit, uvařit, případně se postarat o děti a pak se jen natáhnout na gauč, pustit si epizodu oblíbeného seriálu a jít spát? Tak přesně tenhle stereotyp může často vést k tomu, že ve vztahu přicházejí partneři – často právě ženy – o chuť na sex. Není to ale jediná věc, kterou byste měli ze svého život vypudit.

1. Roztěkanost

Nevíte, kam dřív skočit, a vytváříte si tak v životě zbytečné stresy? Podle odborníků je právě tohle jeden z největších důvodů, proč vaše libido uvadá. Zkuste se soustředit pokaždé jen na jednu věc.

2. Myšlenky na práci

Chcete sex? Tak v tom případě na něj musíte občas najít taky myšlenky. A abyste na něj mohli najít myšlenky, musíte se nejprve zbavit myšlenek na všechno ostatní. Není to jen tak, ale zároveň to není nemožné. Stačí jen trénovat mysl.

3. Multitasking

Jste hrdé na to, že zvládáte žonglovat práci, domácnost, vlastní kondici, koníčky, přátele a ještě k tomu vztah? A opravdu to všechno zvládáte, nebo toho na vás je někdy moc? Možná právě tenhle multitasking může za to, že sex v poslední době není tak naplňující, nebo na něj dokonce nemáte vůbec chuť. Zkuste občas dát něčemu v životě přednost.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy

Přečtěte si také