ODHALENO: Se kterým znamením se mužům nejlíp randí? Tyhle holky raději na schůzku nezvěte

S jakým znamením se randí nejlíp?

Randění není v roce 2022 o nic lehčí než dřív. Naopak. Díky sociálním sítím a internetu je totiž svět otevřenější, a tak má rázem každý daleko více možností – i proto se většina z nás nebojí čekat a hledat dál, dokud nepotká toho ideálního protějška. Že nikdo takový neexistuje, už nás ale netrápí, hlavní je být spokojený, i když by to znamenalo zůstat single klidně až do čtyřiceti.

Co jste ale doteď nevěděli, že randění je hračka, pakliže si nejdřív uvědomíte, koho vlastně hledáte. Jakmile totiž člověk ví, po čem jde, vidí rázem svět o něco jasněji. A ještě líp to jde, když víte, co v žádném případě nechcete. A právě v tom vám pomůže hezký graf, který teď koluje po Twitteru a rozděluje muže i ženy do kategorií: „nejlepší“, „průměr“, „dno“ a „raději se jim vyhněte“.

Možná vás, pánové, překvapí, že jste se neumístili na samotném vrcholu. To proto, že ženy jsou zkrátka lepší – už se s tím smiřte. Pro vás je to navíc jedině dobře, máte totiž aspoň z čeho vybírat. To nejlepší, co vám tak může spadnout do klína, jsou ženy Střelci, za nimi pak jsou Býci, Váhy a nakonec Lvi. Tyhle holky jsou materiál na manželství. Naopak Rybám raději řekněte čau a smažte si kontakt na ně z telefonu, podle všeho uděláte nejlíp. Pokud ovšem máte jinou zkušenost, nebojte se za svou Rybu postavit, ostatně to, že s tímto grafem souhlasí většina internetu, ještě neznamená, že je nutně pravdivý.

Sdílejte článek
Štítky Twitter Ženy muži vztahy sociální síť graf znamení Internet horoskop randění

Přečtěte si také