Sex a vztahy

3. července 2019 16:49

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Sex během menstruace není tabu. Proč ho některé ženy tak milují?

Sex při menzesu je pro některou ženou to nejlepší, co může být. Pro jinou je to zase úplná noční můra. Každá žena je totiž jiná a prožívá svou periodu jinak. Vybrali jsme protichůdné názory.

Petra: Mně a manželovi dělá sex při menstruaci dobře, ovšem, pouze ve dnech špinění. Při velkém krvácení jsme to zkoušeli jednou ve vaně. Žena je sice mnohem citlivější, jenomže to by se člověk nesměl podívat dolů na ten rudý vodopád. Takže za mě rozhodně ne.

Lucie: Sex při menstruaci určitě ne. Přijde mi to dost nechutné, takže to neděláme a raději počkáme až po menstruaci. Oběma, jak mně, tak mému muži, je to odporné.

Markéta: Když mám svoje dny, jsem při tom extrémně vzrušená, takže bych se jenom mazlila a nejraději bych to s mužem dělala celý den. Vyhovuje nám to tak oběma, nemáme s milováním při menstruaci žádný problém. Když je chuť a oba nás to baví, nevidím důvod, proč bychom to neměli dělat.

Klára: Sex při menstruaci je úplně jiný než normální sex. Je to něco jako sex při těhotenství, zkrátka je to jiné. Jste si mnohem bližší a měli byste to dělat jen s člověkem, kterému plně důvěřujete. Musí se samozřejmě dodržovat hygiena. Chápu, že to někomu přijde nechutné. Ale já bych se zbytečně mučila, kdybych se držela, a okrádala se o skvělé zážitky.

Tereza: Naprosto nechápu, co na tom kdo má. Já osobně nemám ráda během menstruace ani společnost muže kolem sebe, takže jsem ráda, když si můžu od chlapa aspoň po čas svých dnů odpočinout. Podle mě to páry, co to dělají, trochu přehání. To bez sebe nemůžou ani těch pár dní vydržet?!

Sdílejte článek

Přečtěte si také