Pravidla orálního sexu 1
Autor: istockphoto Pravidla orálního sexu 1

ODHALENO: Sexuální technika na jablko vás vystřelí ke hvězdám! Už jste o ní slyšeli?

sis. Publikováno: 21.10.2020
Jestli potřebujete v posteli nějaké zpestření, tak tahle technika je něco pro vás. Budete ji chtít opakovat pořád dokola.

reklama

Už jste někdy slyšeli o tradici, která se dělá na americký svátek Halloween? U nás sice máme spíš Dušičky, nicméně už se najdou i v Česku nadšenci, kteří na konci měsíce Halloween oslavují. Právě na tento svátek připadá mnoho tradičních zvyků. Jedním z nich je takzvaný „apple bobbing“, který spočívá v tom, že se člověk snaží z kádě plné vody, kde plavou jablko, vylovit jedno z nich za pomocí úst. Nesmí však k tomu použít ruce.

Lidé často stojí nad káděmi, loví jablka a ostatní je v tom povzbuzují. Asi byste nečekali, že se právě v tomhle dá hledat erotika. Ale opak je pravdou. Právě při lovení jablek z kádě totiž provádíte pohyb, který by se dal nazvat jako technika „vylov jablko“. Tuto techniku můžete dobře použít, když poskytuje orální sex svému partnerovi – muži. Nejlepší bude, když se muž usadí na postel nebo židli. Pak už jen stačí, když si dáte ruce za záda a použijete k dráždění penisu jen ústa. Pohybujete přitom hlavou stejně, jako byste se snažily vylovit jablko.

Co zahrnuje sexuální poloha jeptišky? 2

ODHALENO: Jeptiška je nová sexuální poloha, o které jste pravděpodobně nikdy neslyšeli! Co u všech svatých zahrnuje?!

Lze zhubnout jen díky sexu?

ODHALENO: Konečně sexuální pozice pro líné holky! Dámy, překonáte se?

reklama