Sex a vztahy

23. října 2020 15:12

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Spustila se seznamka pro muže s malými penisy. Pánové, máte šanci!

Pánové, pokud máte komplexy ze svého těla a je pro vás proto těžké se seznámit, máme pro vás skvělou příležitost. Vznikla totiž aplikace, která je určena přímo pro muže s malým nádobíčkem.

Seznamka zvaná „Dinky One“ byla vytvořena pro muže, kteří mají problémy se svým tělem, konkrétně s velikostí svého přirození. Podle seznamovacího webu je průměrná délka ztopořeného penisu 14 cm, přičemž pouze ti, kteří disponují podprůměrnou délkou údu, se mohou zaregistrovat. Za poslední měsíc se na seznamku zaregistrovalo téměř 30 000 lidí, z čehož bylo 71 % mužů, 27 % žen a 2 % transsexuálů.

„Existuje tlak na všechna pohlaví, aby odpovídala ideálům stanoveným televizí, filmy, a dokonce i pornografií,“ řekl zakladatel seznamky David Minns. „Zábavní průmysl pro dospělé obsazuje pouze muže s nadprůměrně velkými penisy, což přináší mylný pohled na mužské tělo. Kvůli tomu mohou být někteří muži nejistí a ztrácejí sebevědomí. Dinky One ale umožňuje mužům seznámit se s lidmi mimo jejich okruh přátel bez ostychu,“ dodává Minns. Tvůrci aplikace tak doufají, že pomůžou lidem uvědomit si, že velikost není všechno.


Přečtěte si také