Sex a vztahy

23. prosince 2020 16:06

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Tahle netradiční sexuální předehra nažhaví i rozhádané páry! Už jste vyzkoušeli tribbing?

Jestli chcete zažít něco trochu jiného než klasický sex, tak může být tribbing novou aktivitou, která vás přivede do nepoznaných sfér.

Možná jste se s tímto termínem ještě nesetkali, není to ale nic, co byste nikdy nedělali – ať jde třeba o jemné hlazení po zádech, tření kůži o kůži, nebo jemné šimrání prsty. Jde o takové nenápadné doteky, které mohou, ale také nemusí být zakončeny sexem. Možná proto je tribbing nebo také tribadismus oblíbenou erotickou aktivitou nejen lesbických párů. Tribbing je nepenetrativní forma vzájemné masturbace, která spočívá mezi ženami nejčastěji v tom, že jedna žena tře svou vulvu o tělo partnerky. Tribbing si však může užívat také samotná žena, když otírá svou vulvu například o polštář nebo roh stolu, ale klidně také jiný předmět. Mezi mužem a ženou to lze praktikovat tak, že se partnerka otírá o tělo muže.

Můžete postupovat pomalu, kdy budete přejíždět vagínou po nahém těle muže – napřed třeba po hrudi, pak břiše, pak můžete přejít k jeho stehnům, nebo zakázaný samozřejmě není třeba ani krk nebo chodidla. Oblíbené je také samozřejmě tisknout se k jeho genitáliím, přičemž se takto můžete vzájemně o sebe otírat klidně až do vyvrcholení. Můžete si takhle ale i zpestřit předehru. Mezi další nápady může patřit třeba to, že se budete třít i jeho lokty, kolena, nos, nebo rty. Tribbing je také ideální jako předehra, protože vám může pomoci dostat se do správné nálady. Nejlepší je synchronizovat svoje a partnerovy erotogenní zóny a přejíždět právě po nich.

Sdílejte článek

Přečtěte si také