návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Takhle hrozivé procento mužů trpí předčasnou ejakulací! Jak se to dá léčit?

Jak se vyléčit z předčasné ejakulace?
Vydáno: 29.05.2018
Kolik mužů trpí předčasnou ejakulací? 2
Autor: istock.com Kolik mužů trpí předčasnou ejakulací? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není nic trapnějšího, než když jste s holkou, která se těší, až jí to pořádně uděláte, a vy to s ní musíte zabalit už po dvou minutách, protože jste to zkrátka déle nevydrželi. Samozřejmě uvádíme příklad, vždycky se ta situace dá ještě nějak zachránit, předčasná ejakulace je ale i přesto něco, s čím se za svůj život setkal snad každý muž.

Studie publikovaná na webu Everyday Health teď odhalila, že předčasnou ejakulací trpí až 30 % mužů. Důležité je přitom nezapomínat, že něco takového může mít negativní vliv na psychiku člověka, nikdy tedy nemá smysl se za něco takového druhým posmívat. Obzvlášť, když k předčasné ejakulaci dochází z psychologických i biologických důvodů.

Mezi takové důvody patří stres, starost o poruchu erekce, abnormální hodnota hormonů v těle nebo třeba cukrovka. Léčit se to pak dá například i tím, že změníte polohu, těsně předtím si zacvičíte, před ejakulací si zmáčknete penis, využijete prášků nebo před sexem budete masturbovat. Dávejte si ale pozor, abyste se z jednoho extrému nedostali do druhého. Dojít k orgasmu příliš rychle je přece jen pořád lepší, než nedojít k orgasmu vůbec.

4 hloupé věci z porna

4 nejhloupější věci okoukané z porna, kterým byste se měli při sexu vyhýbat. Děláte nějakou z nich?

Kam nejraději ejakulují muži a kam to chtějí ženy?

ODHALENO: Tohle jsou místa, kam nejraději ejakulují muži a kam to nejvíce chtějí ženy. Opravdu to chtějí na stejná místa?

Článek je zařazen v: ejakulace , předčasná ejakulace , masturbace , nová studie , vědci , muži , Sex