ODHALENO: Takhle hrozivé procento mužů trpí předčasnou ejakulací! Jak se to dá léčit?

Jak se vyléčit z předčasné ejakulace?

Není nic trapnějšího, než když jste s holkou, která se těší, až jí to pořádně uděláte, a vy to s ní musíte zabalit už po dvou minutách, protože jste to zkrátka déle nevydrželi. Samozřejmě uvádíme příklad, vždycky se ta situace dá ještě nějak zachránit, předčasná ejakulace je ale i přesto něco, s čím se za svůj život setkal snad každý muž.

via GIPHY

Studie publikovaná na webu Everyday Health teď odhalila, že předčasnou ejakulací trpí až 30 % mužů. Důležité je přitom nezapomínat, že něco takového může mít negativní vliv na psychiku člověka, nikdy tedy nemá smysl se za něco takového druhým posmívat. Obzvlášť, když k předčasné ejakulaci dochází z psychologických i biologických důvodů.

Mezi takové důvody patří stres, starost o poruchu erekce, abnormální hodnota hormonů v těle nebo třeba cukrovka. Léčit se to pak dá například i tím, že změníte polohu, těsně předtím si zacvičíte, před ejakulací si zmáčknete penis, využijete prášků nebo před sexem budete masturbovat. Dávejte si ale pozor, abyste se z jednoho extrému nedostali do druhého. Dojít k orgasmu příliš rychle je přece jen pořád lepší, než nedojít k orgasmu vůbec.

Sdílejte článek
Štítky vědci Sex muži orgasmus masturbace ejakulace nová studie předčasná ejakulace Everyday Health

Přečtěte si také