ODHALENO: Tohle jsou místa, kam nejraději ejakulují muži a kam to nejvíce chtějí ženy. Opravdu to chtějí na stejná místa?

Ano, i takovéto výzkumy vznikají. A my se o ně s vámi musíme podělit.

Pokaždé, když mají muži sex a všechno jde, jak má, na jeho konci ejakulují a všechno to, co z nich vyjde, je třeba někam „uskladnit“. A stejně jako všichni pánové mají oblíbené místo, kam se chtějí udělat, i ženy v tomhle mají své preference. A jak možná všichni tušíte, jejich oblíbená místa jsou většinou odlišná od těch mužských.

Vzhledem k tomu, že tohle je téma, které asi rozhodně zaslouží pozornost, lidé z Bad Girls Bible, projektu, který se pokouší na základě výzkumů pomoci lidem ke zlepšení jejich sexuálního života a vztahů, se dotazovali 740 mužů a žen na jejich ejakulační preference, tedy kam se nejraději udělají muži a kam chtějí ženy, aby se muži udělali. Účastníci průzkumu dostali fotografii nahé ženy a měli ukázat oblasti, kam někdy nebo často vypustí či přijmou sperma.

Nejprve si řekneme, kam nejčastěji posílají svůj ejakulát muži. Asi nikoho nepřekvapí, že 92 % respondentů ukázalo na vaginu. 74 % ejakuluje taky na tělo ženy, 54 % do její pusy a 23 % úplně jinam, tedy na podlahu, na povlečení do toaletního papíru a tak dále. A teď přicházejí na řadu odpovědi mužů na to, na jakou část ženského těla ejakulují nejraději, a žen na to, jakou část svého tělo pro ejakulaci preferují ony.

42 % mužů uvedlo, že se nejraději udělají na obličej partnerky. To však preferuje pouze 12,7 % dotázaných žen. 26,6 % mužů upřednostňuje ejakulaci na prsa partnerky. Stejné místo preferuje i 37,7 % žen. Příliš populární očividně není břicho ženy, které upřednostňuje pouze 7,4 % mužů a 12,2 % žen. Oblast ženského rozkroku, tedy vulva a její okolí, je o něco populárnější. Favorizuje ji 14,4 % mužů a 23,6 % žen. A na jakou část ženského těla ejakulovali muži při svém posledním sexuálním styku? 24,3 % do oblasti jejího rozkroku, 23,7 na její prsa, 19,8 % na břicho, 16 % do obličeje, 7,8 % na její pozadí a 5,3 % na záda.

A nakonec se výzkum zaměřil ještě na obličej. Není divu, že tvář je oblíbenější u mužů (42 %) než u žen (14 %). Zajímavé ale je, že ženy, které se dívají na porno, jsou této možnosti mnohem otevřenější, což naznačuje, že filmy pro dospělé mají významný vliv na formování sexuálních preferencí. Možná ještě zajímavější skutečností je však to, že počet žen, které upřednostňují ejakulaci do obličeje, po manželství klesá na pouhých 5 %. To by mohlo znamenat, že jakmile mají ženy muže jisté, nemusí předstírat, že si sperma na tváři užívají. Ale je to jen teorie. Tak co, jak jste na tom vy, shodují se výsledky tohoto výzkumu s vašimi preferencemi?

Sdílejte článek
Štítky prsa Ženy muži výzkum sex břicho ejakulace sperma Bible části těla

Přečtěte si také