návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tenhle jednoduchý trik vyléčí předčasnou ejakulaci! Co musíte udělat?

Pánové, vašim problémům je konec.
Vydáno: 20.01.2017
Znáte tyhle problémy?
Autor: istockphoto.com Znáte tyhle problémy?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výzkumy ukazují, že až 30 procent mužů má potíže s předčasnou ejakulací. A kdo ví, kolik dalších se stydí si tenhle problém vůbec přiznat. Přitom se s ním dá pracovat poměrně jednoduše a v pohodlí domova. Klíčem jsou totiž pánevní cvičení, které mají hned řadu pozitivních efektů.

S touto do postele nechoďte!

ODHALENÍ: 6 chyb, které holky dělají v posteli a chlapi jim to neřeknou. Děláte je taky?

Zlepší vaši potenci, pevnost erekce a také výdrž. Při posílených svalech pánevního dna můžete své orgasmy kontrolovat a v důsledku si tak užít sexuální hrátky nepoměrně lépe! Ale hlavně pamatujte, že v případě potřeby se vyplatí vyhledat odbornou pomoc. Jakkoli se jedná o citlivý problém, je vždy lepší ho řešit. Ale cviky na zpevnění pánevního dna může vyzkoušet opravdu každý.

Tohle pijte ráno!

ODHALENO: Pokud budete ráno pít tenhle nápoj, budete mít pevnější a silnější EREKCI! Tohle rozhodně STOJÍ za vyzkoušení...

A pokud zažijete takový sex, na který nebudete chtít zapomenout, můžete si nechat vyrobit upomínkové dildo. Více v galerii!

Článek je zařazen v: léčba , předčasná ejakulace , sexuální porucha