Proč ženy tolik milují kérky?
Autor: profimedia.cz Proč ženy tolik milují kérky?

ODHALENO: Tetování vám pomůže dostat holku do postele! Proč ženy kérky tolik rajcují?

Publikováno: 17.09.2019
Mysleli jste si, že muži s kérkou jsou pro ženy mnohem atraktivnější? Nová studie to konečně potvrzuje!

reklama

Podle studie z Jagellonské univerzity v Krakově je totiž pravděpodobnější, že sbalíte holku, pokud jí ukážete tetování. Ženy měly ve studii za úkol hodnotit fotografie mužů. Na některých byli muži s tetováním a na některých bez. No, a hádejte, kteří z nich zaujali ženy nejvíce.

Ženy muže s tetováním sice nehodnotily jako atraktivnější, ale připisovaly jim jiné důležité vlastnosti, které dopomáhají k tomu, aby kluk holku sbalil. Muži s tetováním jsou podle žen dominantnější, zdravější, chlapáčtější a agresivnější. To je dobrý mix pro sex na jednu noc. Pokud chcete tedy zabodovat u holky a nehledáte nic jiného než flirt a pořádně divoké postelové chvilky, tetování je klíč.

Pokud ovšem hledáte vážnější vztah, kérka vám v tom nepomůže. Na dlouhodobý vztah si ženy vybíraly spíše muže bez tetování. Nepotetované muže navíc považovaly za lepší otce pro své děti. Zároveň jsou pro ženy dospělejší, důvěryhodnější a považují je za více věrné. Co si tedy máte ze studie odnést? Pokud chcete být pořádným nadsamcem, jehož bude chtít každá holka do postele, tetování je pro vás to pravé. Svou budoucí nevěstu ale nejspíš sbalíte na něco úplně jiného.

Dokonalá 3D tetování jako mistrovská díla 5

GALERIE: 9 dokonalých tetování, která vypadají jako živá. Za tyhle kérky by se nemusel stydět ani skutečný umělec

Potetovaná žena pracuje jako doktorka 8

GALERIE: Nejpotetovanější doktorka kritizuje přístup lidí ke kérkám. Vážně byste se od ní nechali vyšetřit?

reklama