ODHALENO: Tetování vám pomůže dostat holku do postele! Proč ženy kérky tolik rajcují?

Mysleli jste si, že muži s kérkou jsou pro ženy mnohem atraktivnější? Nová studie to konečně potvrzuje!

Podle studie z Jagellonské univerzity v Krakově je totiž pravděpodobnější, že sbalíte holku, pokud jí ukážete tetování. Ženy měly ve studii za úkol hodnotit fotografie mužů. Na některých byli muži s tetováním a na některých bez. No, a hádejte, kteří z nich zaujali ženy nejvíce.

Ženy muže s tetováním sice nehodnotily jako atraktivnější, ale připisovaly jim jiné důležité vlastnosti, které dopomáhají k tomu, aby kluk holku sbalil. Muži s tetováním jsou podle žen dominantnější, zdravější, chlapáčtější a agresivnější. To je dobrý mix pro sex na jednu noc. Pokud chcete tedy zabodovat u holky a nehledáte nic jiného než flirt a pořádně divoké postelové chvilky, tetování je klíč.

Pokud ovšem hledáte vážnější vztah, kérka vám v tom nepomůže. Na dlouhodobý vztah si ženy vybíraly spíše muže bez tetování. Nepotetované muže navíc považovaly za lepší otce pro své děti. Zároveň jsou pro ženy dospělejší, důvěryhodnější a považují je za více věrné. Co si tedy máte ze studie odnést? Pokud chcete být pořádným nadsamcem, jehož bude chtít každá holka do postele, tetování je pro vás to pravé. Svou budoucí nevěstu ale nejspíš sbalíte na něco úplně jiného.

Sdílejte článek
Štítky tetování studie kérka výzkum muži s tetováním atraktivnější

Přečtěte si také