Potetovaná žena pracuje jako doktorka 8
Autor: Instagram/rosesarered_23 Potetovaná žena pracuje jako doktorka 8

GALERIE: Nejpotetovanější doktorka kritizuje přístup lidí ke kérkám. Vážně byste se od ní nechali vyšetřit?

Publikováno: 03.09.2019
Společnost má stále předsudky vůči potetovaným lidem a tahle doktorka se je za každou cenu snaží vymýtit.

reklama

Řekněme si to na rovinu, většina z vás by asi jen těžko očekávala doktora, který bude potetovaný od hlavy až k patě. Ne že by na tom bylo něco špatného, ale společenské předsudky jsou stále tak silné, že by tahle představa stále mohla někoho dokonce pohoršovat.

Právě to se snaží změnit 31letá budoucí lékařka, která pracuje jako stážistka v nemocnici v australském Adelaide a později se chce stát ortopedkou. A mimo jiné má téměř celé tělo pokryté tetováními. Na těch byla závislá od své první kérky, kterou si nechala udělat už v 16 letech. Sama sebe popisuje jako sběratelku umění a jejím cílem je vymýtit stereotyp, že tetování ovlivňuje člověka ve výkonu jakékoliv práce.

V rozhovoru pro server Sunrise uvedla, že pokud je člověk ve svém zaměstnání sebevědomý a kompetentní, nemělo by vůbec záležet na tom, jak vypadá. Prohlašuje navíc, že na svém těle nemá vytetováno nic, co by mohlo ostatní urážet. Naopak své kérky považuje za umělecká díla.

Nejen díky svým názorům na tetování v lékařské profesi její Instagram sleduje už téměř 66 tisíc fanoušků, kteří ji v jejích snahách a kariérním rozvoji bezmezně podporují. A co vy, svěřili byste se do péče takto potetované doktorky? 

Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2

FOTO: Potetovaný muž bez genitálií zveřejnil svou nahou fotku. Vážně mezi nohama nic nemá?

reklama