ODHALENO: Tohle je 5 nejkrutějších randících trendů, které existují! Víte, co znamená, když vám tohle kluk provede?

Jaké jsou nejkrutější randící trendy?

Co se týče randění, a hlavně toho online, existují jistá – omluvte ten kýč – pravidla. Těmito pravidly jako např. nenechat holku napsat vám první, nebo chápání gesta „přečetla si zprávu, ale neodpověděla“ jako definitivního ukončení konverzace, se pak řídí naprosto každý. Samozřejmě nikdo nemůže znát všechno. Pokud ale chcete být úspěšní ve světě online randění, platí, že čím víc toho znáte, tím líp. No a abyste měli přehled i o těch opravdu krutých trendech, se kterými se lidé setkávají, musíte nepochybně znát i následující pětici:

Ghosting / Vypaření

Tento termín znamená, když vám protějšek jednoho dne z ničeho nic přestane odpovídat. Většinou se s tím pojí, že si vás odstraní ze sociálních sítí, přestane chodit na společná místa, a prakticky vás tak zbaví veškerých možností, jak s ním přijít do kontaktu. Vysvětlení proč, se od něj nedočkáte.

Curving / Vyhýbání

Rozdíl mezi tímto a ghostingem je v detailech. Zatímco u prvního se člověk jednoduše vypaří, zde vám bude na zprávy stále odpovídat. Jeho odpovědi ale budou čím dál víc neurčité, nebude mít čas, bude hledat důvody, proč se nemůžete vidět, a bude vás od sebe odrážet všemi možnými způsoby. Naplno vás ale neodmítne, protože to není jeho styl.

Benching / Náhradnictví

V tomto případě se budete s daným člověkem stýkat, převážně sexuálně, ale ke vztahu to nikdy nepovede. Místo standardního rozchodu vás ale bude udržovat v nejistotě, a jakmile se mu to bude hodit, opět se k vám vrátí. Tedy do doby, než přijde zase něco lepšího.

Haunting / Strašení

V podstatě ghosting, s tím rozdílem, že haunter bude stále přítomný na vašich sociálních médiích. Bude vám lajkovat statusy, fotky, klidně i psát komentáře, jako by se mezi vámi nic nestalo. Na zprávy ale nejspíš neodepíše. Je divný.

Zombie-ing / Vracení se z mrtvých

Nejdřív vás vymaže ze svého života, jenom aby o několik měsíců, nebo klidně i o rok později napsal, jak se máte. V podstatě je ze všech nejhorší, protože nemá žádný stud.

Sdílejte článek
Štítky online styl vztahy trend trendy inline randění

Přečtěte si také