ODHALENO: 3 nejžhavější sexuální trendy, které musíte vyzkoušet! Co dělat v posteli, když vás běžný sex nudí?

Jste spolu dlouho a hledáte nové možnosti, jak si zpestřit sexuální život? Tak to jsou následující tipy přímo pro vás!

Asi každý ví, že zůstat sexuálně (u)spokojený v dlouhodobém vztahu je někdy obtížné. Prvotní vášeň a romantika se postupem času může změnit v rutinu, v níž střídáte jen pár poloh a začnete se malinko nudit. Není proto špatné si svůj sexuální život sem tam okořenit a začít experimentovat. A kromě klasických pout, zavázaných očí či sexu na veřejnosti můžete vyzkoušet i jeden z těchto sexuálních trendů, jež aktuálně velmi frčí. Jaký z nich zkusíte vy?

1. Oddalování/ Upírání

Tohle teď letí. Není nic tak rajcovního jako upírání orgasmu. Zkuste těsně před vyvrcholením zastavit. Chvilku počkejte a poté zase pokračujte. Uvidíte, že výsledné vyvrcholení bude daleko intenzivnější, než kdyby vás partner uspokojil hned.

2. Kroužek na penis

Dnes si můžete koupit vibrační kroužek na penis už i v supermarketu nebo drogerii. Prstýnek na penis snižuje průtok krve, čímž oddaluje čas ejakulace. Zároveň ony vibrace stimulují partnerčin klitoris.

3. Tantrický sex

V západním světě je teď na vzestupu tantrický sex. Nemusíte chodit k masérkám. Můžete si jej dopřát s partnerkou u sebe doma. Spojte sex s meditací. Zaměřte se na doteky a na to tady a teď.

Sdílejte článek

Přečtěte si také