Sex a vztahy

30. července 2018 16:51

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Chlapi, tohle holky nesnáší v posteli podle znamení zvěrokruhu! Čím naštvete Lvici nebo Pannu?

Čemu byste se měli během sexuálních hrátek u holky vždycky vyvarovat? S tím vám může poradit (jak jinak) horoskop!

Už jste se u nás mohli párkrát dozvědět, že ze znamení zvěrokruhu se dá vyčíst celá řádka sexuálních věcí, včetně toho, čím svého partnera nejvíce vzrušíte. Ze sexuálního horoskopu se však můžete dozvědět i pravý opak. Tedy, čím vášeň vaší holky dokonale zchladíte a totálně jí zkazíte chuť na sex. Co byste tedy jednotlivým znamením neměli dělat či říkat?

Beran – Jsou velmi energické a rády se v posteli ujmou kormidla. I přesto však chtějí od svého protějšku také velké množství energie. Pokud tedy budete v posteli pouze nudně přirážet či dokonce pouze ležet jako prkno, holku veškerá vášeň brzy přejde. Lenochy prostě nechtějí.

Býk – Býci mají velmi vyvinutý čich a jsou v tomto směru velmi citlivý. Pokud tedy na sobě budete mít parfém či sprchový gel, který nebude vaší holce vonět, ihned můžete na divoké hrátky zapomenout. Zpocení či neosprchovaní pak k ní vůbec nelezte.

Blíženci – Blíženci se neradi nudí. Pokud jste tedy před sexem velmi unavení a téměř usínáte, ženu v tomto znamení tím pořádně naštvete.

Rak – Nesnáší sobecké partnery. Pokud tedy patříte mezi chlapy, kteří v posteli myslí jen na sebe a nezeptají se něžné polovičky, jak se jí to líbí, čekejte brzy velmi razantní stopku.

Lev – Lvice jsou sebevědomé a mají velké ego. Jakmile tedy mají v posteli někoho nejistého, kdo se neumí odvázat a omlouvá se jim a za menší zatáhání vlasů, je to pro ně dosti velký problém.

Panna – Jsou velmi pořádné a puntičkářské. Pokud jí tedy zavedete do svého bytu, kde je obrovský bordel, či pár smítek prachu, je zaručeně po všem.

Váhy – Nemají rády, když kritizujete její tělo, nebo máte pouze malou nejapnou poznámku. Ano, to se dá říct vlastně o všech ženách. Váhy jsou na to ovšem extrémně citlivé a jen tak vám to neodpustí.

Štír – Jsou vášnivé a dávají do sexu všechno. Pokud na vás ale uvidí, že se plně nesoustředíte a myslíte na něco jiného, máte u nich velký problém.

Střelec – Mají rády nezávazný sex. Jestli před nimi budete během milostných hrátek mluvit o případném vztahu či dokonce lásce, rychle vás vyprovodí ze dveří.

Kozoroh – Holky v tomto znamení jsou pěkné dračice, které se nebojí být v posteli pořádně sprosté. Rády proto používají pouta, erotické hračky a neštítí se ani ostatních praktik. Nemají ovšem rády, když případný kluk neřekne, že jemu se tyto praktiky nelíbí a pak dívku za její sexuální záliby kritizuje.

Vodnář – Rádi objevují nové věci. Pokud tedy patříte mezi chlapy, co mají rádi rutinu a znají pouze tři polohy, začne s vámi holka velmi rychle zívat.

Ryby – Musíte k nim být zcela upřímní a nic před nimi neskrývat. Utajované zdravotní problémy, sexuální disfunkce či snad další milenka váš vztah hodně rychle ukončí.


Přečtěte si také