ODHALENO: 5 věcí, na které myslí každá žena během masturbace. Pánové, tohle napadne určitě i tu vaší!

Myslíte si, že přítelkyně během masturbace myslí jen a pouze na vás? Vy naivkové!

Nic nám nenalhávejte, masturbaci se, ať zadaní či single, občas oddává každý z nás. A nic proti tomu, podle studií je pravidelná masturbace pro tělo dokonce prospěšná. Tyto intimní chvilky ovšem vzbuzují i řadu otázek. Onou typickou mužskou je pak tradiční “Na co holka při masturbaci asi myslí?“ A většina chlapů doufá, že při tom žena myslí jen na ně. Jenže to není tak úplně pravda. Ostatně, podívejte se sami, na které prasečinky holky během masturbace podle světových průzkumů nejvíce myslí.

Drsný sex – i když jsou holky jemnější povahy, ve skutečnosti chtějí, aby si je chlap někdy vzal pořádně tvrdě a co nejdrsněji. Při masturbaci tak nebudou myslet na prince na bílém koni, ale spíše na drsňáka, co z nich roztrhá oblečení a bude hezky tvrdě přirážet.

Náhodný sex – Jaká je jedna z nejtajnějších ženských fantazií? No přeci zapomenout na chvíli na slušné vychování a rozdat si to beze slov s naprosto neznámým mužem, tady a teď!

Zakázaný sex – Přítel kamarádky, učitel ve škole, kolega v práci, brácha přítele… možností chlapů, s nimiž byste mohla zažít žhavé chvíle, ale nemůžete, je opravdu několik. Hříšné myšlenky na tyto muže pak nemůžete nikdy vyslovit nahlas. O to divočejší pak ale bývají vaše představy.

Sex v práci – Další forma zakázaného sexu. Všichni víme, že masturbace je skvělým lékem k uvolnění stresu, například z práce. Když si pak holka tak představí, jak si to rozdá s nerudným šéfem, když zrovna oba pracují přesčas, stres se změní v absolutní vzrušení!

Sex s celebritou – Klasická představa žen i mužů. Každý má prostě svého sexy idola, s nímž by chtěl strávit nespoutanou žhavou noc. Ženy si pak rády vybavují hercovy romantické oči či přesné pohyby, které dělal při milostné scéně ve filmu.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy masturbace sex odhaleno myšlenky hříšné myšlenky

Přečtěte si také