návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je důvod, proč si muži porovnávají penisy! Dámy, tušily jste to?

Už je to tak. I když to žádný dobrovolně nepřizná, faktem je, že se o svůj penis zajímají už jako malí kluci. Když pak vyrostou, neustále mají sklony se srovnávat.
Vydáno: 31.07.2019
Malý penis
Autor: istockphoto.com Malý penis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muži jsou svým penisem doslova fascinovaní. Ale proč se pořád srovnávají mezi sebou? Je to podle studií tím, že délka penisu a jeho vzhled má obrovský vliv na jejich sebevědomí. Nejčastěji si muži penis srovnávají na toaletách nebo ve společných sprchách. Už od útlého dětství potom řeší cokoliv, co je s jejich penisem jinak – všechno si vybírá daň na jejich sebedůvěře.

Největší problém je potom to, když není muž spokojen se svým náčiním. Nemusí jít ani tak o velikost, ale jeho sebevědomí a to, že má velké komplexy, dík kterým se bojí začít sexuální život. Často jsou přitom takové obavy zbytečné a hlavně mají zkreslené představy. Ženy opravdu dávají přednost jiným věcem než jenom velikosti penisu. Je pro ně důležitější to, jestli je muž dokáže celkově uspokojit.

Muž s největším penisem na světě je odkázaný na státní příspěvky 5

ŠOK! Majitel největšího penisu na světě lhal o jeho délce. Ve skutečnosti je mnohem kratší. Kolik opravdu měří?

Jak by měla holka odpovědět na dick pic?

Holky, víte, co napsat klukovi, když vám pošle fotku svého penisu? Tohle jsou nejlepší reakce podle znamení zvěrokruhu!

Článek je zařazen v: Sex , muži , Penis , porovnávání penisů , malý penis , velikost penisu