Muž s největším penisem na světě je odkázaný na státní příspěvky 5
Autor: profimedia Muž s největším penisem na světě je odkázaný na státní příspěvky 5

ŠOK! Majitel největšího penisu na světě lhal o jeho délce. Ve skutečnosti je mnohem kratší. Kolik opravdu měří?

Publikováno: 29.12.2017
Názorná příklad toho, kam až vás může dostat posedlost.

reklama

Možná si vzpomínáte, že na konci loňského roku jsme psali o muži jménem Roberto Esquivel Cabrera, který tvrdil, že má největší penis na světě. Podstoupil dokonce i lékařské vyšetření, aby to dokázal. Nevíme, jak vy, ale my jsme při pohledu na fotografie s jeho obří chloubou, které se objevily na internetu, nemohli věřit vlastním očím. Koho by taky nechala chladným myšlenka, že by někdo mezi nohama mohl mít 48centimetrový penis.

Jenže teď se ukázalo, že skutečnost je úplně jiná. Lékař, který Cabreru vyšetřoval, byl k extrémní velikosti jeho penisu nejprve rezervovaný, protože jej Cabrera měl zabalený v obvazech. A po CT vyšetření přišel s odhalením, že samotný penis měří pouze 16–18 centimetrů. Zbytek tkáně, který končí až u kolenou, je tvořen pouze hodně vytáhlou předkožkou, cévami a nespecifikovaným zánětem kůže.

Ano, je pravda, že 16–18 centimetrů je stále více než průměrná délka 14 centimetrů, přesto je to o 40 centimetrů méně, než Cabrera původně udával. A na světové prvenství to nestačí ani náhodou, natož na Cabrerův vysněný zápis do Guinessovy knihy rekordů. No co se dá dělat, majitelem největšího penisu na světě tak stále zůstává Jonah Falcon, jenž tvrdí, že jeho úd měří ve ztopořeném stavu úctyhodných 34 centimetrů. Tedy, král je mrtev, ať žije král!

Muž s největším penisem je odkázaný na příspěvky státu

GALERIE 18+: Tohle je muž s největším penisem světa! Kvůli obří chloubě nemůže mít ani sex. Kolik mu měří?

Muž s největším penisem světa.

GALERIE 18+: Muž s největším penisem světa se konečně dočkal operace! Odstranili mu z něj 5 kilogramů. Byl to macek!

Muž má dva penisy

GALERIE: Muž s dvěma penisy odpověděl na otázku, jaký je jeho sex! Dokáže uspokojit dva lidi najednou?

reklama