Extrém

29. prosince 2017 17:35

redakce Prima Lajk

ŠOK! Majitel největšího penisu na světě lhal o jeho délce. Ve skutečnosti je mnohem kratší. Kolik opravdu měří?

Názorná příklad toho, kam až vás může dostat posedlost.

Možná si vzpomínáte, že na konci loňského roku jsme psali o muži jménem Roberto Esquivel Cabrera, který tvrdil, že má největší penis na světě. Podstoupil dokonce i lékařské vyšetření, aby to dokázal. Nevíme, jak vy, ale my jsme při pohledu na fotografie s jeho obří chloubou, které se objevily na internetu, nemohli věřit vlastním očím. Koho by taky nechala chladným myšlenka, že by někdo mezi nohama mohl mít 48centimetrový penis.

Jenže teď se ukázalo, že skutečnost je úplně jiná. Lékař, který Cabreru vyšetřoval, byl k extrémní velikosti jeho penisu nejprve rezervovaný, protože jej Cabrera měl zabalený v obvazech. A po CT vyšetření přišel s odhalením, že samotný penis měří pouze 16–18 centimetrů. Zbytek tkáně, který končí až u kolenou, je tvořen pouze hodně vytáhlou předkožkou, cévami a nespecifikovaným zánětem kůže.

Ano, je pravda, že 16–18 centimetrů je stále více než průměrná délka 14 centimetrů, přesto je to o 40 centimetrů méně, než Cabrera původně udával. A na světové prvenství to nestačí ani náhodou, natož na Cabrerův vysněný zápis do Guinessovy knihy rekordů. No co se dá dělat, majitelem největšího penisu na světě tak stále zůstává Jonah Falcon, jenž tvrdí, že jeho úd měří ve ztopořeném stavu úctyhodných 34 centimetrů. Tedy, král je mrtev, ať žije král!

Sdílejte článek

Přečtěte si také