Extrém

27. října 2017 13:38

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Muž s největším penisem světa se konečně dočkal operace! Odstranili mu z něj 5 kilogramů. Byl to macek!

VAROVÁNÍ: Nechutnější záběry dnes rozhodně neuvidíte!

Jednadvacetiletý Keňan Forence Owiti Opiyo trpěl už od svého dětství hodně zvláštním prokletím. Měl totiž největší penis světa. Disponoval ovšem takovým nádobíčkem, které už by zřejmě nechtěl žádný chlap. Za jeho obřím penisem ve tvaru hrušky, který byl dvacetkrát větší než penis průměrného muže, totiž stála záhadná nemoc.

Už v dětství se Forencovi udělal na penisu puchýřek. Ten mu sice lékaři odstranili, infekce se ale zanedlouho vrátila v daleko silnější podobě. Mužství začalo Forencovi nebezpečně otékat a postupem let dorostlo do opravdu obřích rozměrů jednoho metru a neskutečné váhy. Jeho genitálie totiž vážily necelých 5 kilogramů!

Lékaři si dlouho nevěděli s jeho stavem rady a Forence byl zoufalý. Keňan kvůli němu přestal chodit i do školy, aby se vyhnul posměškům spolužáků a nemohl mít ani sex. Až před nedávnem se začala situace vyvíjet šťastným směrem a on se před několika měsíci dočkal konečně operace. V té museli doktoři z penisu odstranit veškerou infekci a poté jeho nádobíčko zrekonstruovat do normální a funkční podoby.

Operace se dle všeho povedla na jedničku a podle odborníků bude moci mít po čase dokonce i děti. Forence už pár měsíců po operaci může začít žít normální život a už se těší, až si konečně zahraje svůj milovaný fotbal. A my se mu při pohledu do galerie vůbec nedivíme. Fotky jeho obřího penisu jsou totiž opravdu nechutné a nejsou určeny slabším povahám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také