návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je největší kondom na světě určený jen pro muže s obrem v kalhotách. Jak velký penis na něj potřebujete?

Kondom pro pány s nejmenším kašpárkem už existuje, nyní se dočkali i ti s obrem v kalhotách.
Vydáno: 26.08.2018
Největší kondom na světě
Největší kondom na světě Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno jsme vás informovali o tom, že do obchodů dorazil nejmenší kondom na světě. Nyní máme skvělé zprávy i pro ty, jejichž chlouba naopak vyžaduje větší množství materiálu. K dostání je totiž nyní už také největší kondom na světě, jehož název zní G31. Pochází z dílny britské společnosti TheyFit, která sama sebe označuje za experta na kondomy, jeho délka je 24 cm a nominální šířka 6,9 cm. Latexová guma se však podle webu firmy pohodlně přizpůsobí obvodu penisu až do osmi centimetrů.

Balíček šesti kusů stojí 6,99 liber, tedy v přepočtu zhruba 180 Kč. To je poměrně příznivá cena, zvlášť pro ty, kteří na sebe nedokážou navléct ani XXL velikosti. Pokud nejste majitelem obra ani trpaslíka, nemusíte zoufat. Kromě nejmenších a největších kondomů na světě nabízí tato společnost celkem 66 velikostí. A to už by člověk musel být buď opravdu náročný, nebo naprosto unikátní, aby si nevybral. Tak co pánové, už provětráváte peněženky, nebo se raději obejdete bez pláštěnky?

Nejmenší kondom na světě

ODHALENO: Tohle je nejmenší kondom na světě pro muže s žížalou v kalhotech. Pánové, vážně používáte správnou velikost?

Sundávání kondomu bez souhlasu partnera bude nelegální

Tenhle děsivý sexuální trend bude brzy nelegální! Co nechutného dělají lidé s kondomy?

Článek je zařazen v: největší kondom , Penis , odhaleno