Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je podle průzkumů nejpopulárnější sexuální poloha na světě. Budete překvapení, jak jsme v sexu nudní

Je to venku, jsme prostě nudaři.
Vydáno: 29.07.2017
Jaká je nejoblíbenější poloha na světě?

Pokud jste už někdy zaslechli o něčem jménem Kámasútra nebo jste nějakým způsobem objevili cestu do hlubokého nitra internetu, kde se ukrývají všechny informace spojené se sexem, víte, že existuje nespočet sexuálních poloh, o kterých jste ani netušili, že existují. Možná jste velkým fanouškem experimentování. Nebo jste naopak čistí jako lilie a držíte se starého dobrého misionáře. Každý má své vlastní preference. On-line lékařská poradna DrEd se rozhodla zjistit jaké a zeptala se 2 000 lidí z USA, Velké Británie a Evropy na jejich nejoblíbenější sexuální polohu. Výsledky poukazují na smutný fakt, vypadá to, že v sexu nejsme příliš kreativní.

12 poloh, které nefungují

ODHALENÍ: 12 sexuálních poloh, kterým byste se měli vyhnout. Dělají je všichni, ale v posteli opravdu nefungují.

Podle průzkumu je s 35 % nejoblíbenější sexuální poloha zezadu, tedy „na pejska“. 1 % respondentů pak řeklo, že jí pravidelně sex začíná. Nic proti, zezadu to může být úžasné, ale občas taky nudné. Každopádně se ale cítíte dobře a máte dobrý výhled. Co víc si přát? Číslo dva na seznamu nejoblíbenějších sexuálních pozic je misionář s 23 procenty hlasů, po němž následuje žena nahoře, tedy poloha „na koníčka“, s 19 procenty. Obě jsou docela příjemné, ale opět jsou trochu nevýrazné. Jako hranolky bez tatarky. Na druhém konci žebříčku je naopak poloha na stole.  S ohledem na vedoucí trojici vlastně není žádné překvapení, že tato pro některé možná poměrně odvážná poloha se umístila až vespod seznamu. Z výsledků tedy vyplývá, že lidé jsou buď nudní a nechávají tvořivost za dveřmi ložnice, nebo se rádi drží klasiky. Proč taky měnit, co funguje, že ano.

Fetiše podle znamení zvěrokruhu

Odhaleno! Tohle jsou sexuální fetiše podle znamení zvěrokruhu, které byste v posteli rozhodně měli vyzkoušet

Jaké jsou nejoblíbenější polohy?

FOTO: Odhaleno! Tohle jsou nejoblíbenější sexuální polohy v Evropě. Jaká pozice frčí v Česku?

Tohle jsou prý ty nejhorší polohy vůbec

Tohle jsou 3 nejhorší sexuální pozice, které radši nezkoušejte

Reklama
Článek je zařazen v: průzkum, sexuální polohy, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama