Sex a vztahy

25. března 2021 15:02

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Tohle je podle vědců ideální věk, ve kterém hledat pravou lásku. Neprošvihli jste to?

Po lásce touží mladí i staří. Kdy je ale nejlepší věk hledat svou spřízněnou duší?

Pravdou je, že láska skýtá mnohá rizika. A ať už jste v kterémkoli věku, vždy dáte své city v sázku, a to je prostě hazard. Matematička Dr. Hannah Fryová však provedla studii, která odhalila skutečný věk, kdy mají lidé největší pravděpodobnost k nalezené pravé lásky. Ve svém výzkumu spoléhala na matematické vzorce, statistiky a algoritmy, včetně toho, co nazvala „teorie optimálního zastavení“.

Stručně řečeno, existuje řada lidí, s nimiž se můžete setkat v průběhu vašeho života a kvalita těchto vztahů se bude lišit. Matematika říká, že šance k nalezení skutečné lásky s potenciálními partnery, které jste poznali během první fáze vašeho romantického života jsou velmi nízké. Každý, s kým chodíte, než dosáhnete 27 let, je součástí jistého procesu, který vás dovede až k nalezení osudové lásky. Vaše romantické zkušenosti a minulé vztahy vám umožňují poučit se z chyb a lépe porozumět tomu, co od svého partnera očekáváte.

Nejlepší věk na seznámení se s životním partnerem je podle vědců od 27 do 35 let, kdy už jste dostatečně dospělí a zkušení a máte reálné očekávání od toho, co ve vztazích hledáte. Teorie doktorky Fryové spojuje lidské chování s matematikou, ale jak všichni víte, láska přesahuje vše. Takže pokud jste našli někoho, s kým si dokážete představit celý život, gratulujeme! Naopak, pokud se vám ještě nepodařilo najít spřízněnou duši, nezoufejte. Věříme, že na vás někdo čeká.


Přečtěte si také