Ženské (ne)dokonalosti
Autor: istock.com Ženské (ne)dokonalosti

ODHALENO: Tohle je top 5 ženských nedostatků, které muži zbožňují! Holky, občas je fajn být nedokonalá

Publikováno: 09.07.2018
Každá žena by na sobě našla něco, co jí připadá strašné, ale paradoxem je, že muži nedokonalosti milují.

reklama

1. NEDOKONALÝ ÚSMĚV

Jen málo žen má to štěstí, že se narodí s dokonalým bílým úsměvem. Ostatním nezbývá nic jiného, než utratit majlant za bělení a úpravu. Než se do zdokonalování pustíte, měly byste vědět, že mužům se nedokonalý úsměv opravdu líbí. Křivé zuby nebo s mezírky jim přijdou opravdu sexy a roztomilé.

2. PŘIROZENOST/NEOPÁLENOST

Velmi podstatná věc, kterou ženy nerady slyší. Přirozenost především v chování je snad samozřejmostí, ale bylo zjištěno, že muže spíše zaujme neopálená bledá dívka než žena, která strávila na sluníčku (či v soláriu) hodiny. Světlejší typ mužům připadá vznešenější a čistší.

3. PIHY/STRIE

Pokud jste nešťastná, že se vám na těle udělaly další pihy nebo strie, nezoufejte. Mužům se to líbí. Rádi objevují nejtajemnější zákoutí vašeho těla a nebaví je nic, co je dokonalé. To platí i o tělu. Pokud uvidí, že si z toho neděláte vrásky, zamiluje se do vás ještě víc.

4. STEHNA/BŘICHO

Neděláme si legraci. Pokud vedle sebe postavíte dvě dívky – jedna s velmi úzkými stehny a hubeným pasem a holku s vysportovanými stehny a zdravým břichem, kde by se našel nějaký ten špíček, vždy si muž vybere druhou dívku, kterou může pořádně chytit a neupadne. Dámy, nebojte se pohybu a zkuste se za své (ne)dokonalé partie nestydět.

5. SMÍCH

Ne každá žena se směje jako princezna, ale s tím se počítá. Ostatně, muži se také při smíchu nekontrolují. Zkuste se nestydět za svůj smích a smějte se od ucha k uchu vždy, když k tomu bude důvod.

Znamení, která se k sobě hodí

ODHALENO: Podívejte se, která znamení zvěrokruhu to dotáhnou až do svatby! Opravdu se vyplatí vzít si Lva nebo Berana?

Jak na spokojený vztah

ODHALENO: 4 fakta o lidech, kteří jsou ve vztahu nejšťastnější! Vážně páry prožívají tu největší lásku po svatbě?

reklama