ODHALENO: Tohle je věc, na kterou myslí ženy nejvíce během masturbace. Pánové, překvapuje vás to?

Ukázal obří sexuální výzkum něco překvapivého, nebo naplnil vaše očekávání?

A máme tu další sexuální průzkum, který se snažil zodpovědět na otázku mnoha mužů. Na co ženy myslí, když si dělají dobře? Vážně je to jejich partner, nebo snad někdo jiný? Nebo snad v tu chvíli přemýšlí o něčem zcela jiném. Tak přesně na to se snažila najít odpověď firma Lovehoney, na jejíž otázky odpovědělo zhruba čtyři a půl tisíce lidí, mužů i žen. A co jsme se tedy z výsledků dozvěděli?

Nejčastější představou je podle všeho sex s aktuálním partnerem. Představuje si ho 69 % mužů a 60 % žen. Na druhém místě je představa sexu s bývalým partnerem (58 % mužů, 48 % žen). Třetí fantazií jsou věci, které lidé viděli online, tedy zejména v pornu (57 % muži, 43% ženy). Na čtvrtém a pátém místě pak je tzv. roleplay, tedy hraní si v posteli na různé role, a BDSM (obojí zhruba nastejno 30 %).

Na prvních příčkách nás tedy nečeká žádné překvapení. Pro většinu z nás asi díky bohu. I když druhá příčka možná každého nepotěší. Tou nejlepší zprávou ale je, že většina z tázaných si nemyslí, že by jim masturbace nějak ubližovala v jejich opravdovém sexuálním životě. A všichni jsou šťastní.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy průzkum masturbace sex výzkum Mysli Lovehoney

Přečtěte si také