Kdy mají ženy nejlepší sex?
Autor: istock.com Kdy mají ženy nejlepší sex?

ODHALENO: Tohle je věk, ve kterém zažijí ženy nejlepší sex! Holky, nepropásly jste ho?

Publikováno: 04.04.2018
V jaké věku zažijí dámy ty nejlepší postelové hrátky v životě?

reklama

Asi každou ženu tato otázka někdy napadla. A nedělejte, že vás ne. V jakém věku zažiju ten nejlepší sex? Mám před sebou ta největší sexuální dobrodružství, nebo jsem ty nejlepší léta prošvihla? Přesně na tuto ženskou otázku se pokoušely nalézt odpověď chytré hlavičky díky aplikaci Natural Cycles.

V té 2 600 žen muselo zodpovědět pár jasných otázek. Jak sexy se nyní cítí? Jak často mají orgasmus a jaký je? A jak často mají sex? Tyto otázky pak pokládali ženám ve více věkových kategorií. A jaký měl jejich experiment výsledek? Nejlepší sex si užívají si podle něj ženy ve věku 36 let a více!

Právě ženy kolem šestatřicítky mají totiž podle výsledků nejčastěji orgasmus. A také ho mají nejsilnější. Přes 60% žen nad 36 let odpovědělo, že mají neuvěřitelný orgasmus. U žen okolo 23 let to ale řeklo pouze 50% dotázaných. I když se to nezdá, ženy po 36 letech mají sex také nejčastěji. V 86% případech na to prý vlítnou nejméně čtyřikrát týdně, zatímco holky kolem 23 let to mají podstatně méně. Ano, taky jsou to pro nás velmi překvapivé závěry. Není proto divu, že se ženy v 36 letech cítí podle dalších výsledků nejvíce sexy. Co myslíte, sedí to?

Proč mají ženy při lesbickém sexu spíše orgasmus?

ODHALENO: Ženy podle vědců zažijí orgasmus spíše se ženami než s muži. V čem je lesbický sex lepší?

Kolik žen předstírá orgasmus?

ODHALENO: Konečně víme, kolik žen předstírá orgasmus! Pánové, tenhle počet vás rozhodně nepotěší

reklama