Sex a vztahy

19. července 2022 22:17

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle jsou 3 anální techniky, které ženy milují! Čím je zaručeně dostanete do varu?

Anální sex je pro spousty lidí tabu, přitom dokáže jít o opravdu příjemný zážitek, pokud se ví, jak na to. Zjistěte, jaké techniky ženy milují.

Práce zveřejněná v magazínu PLOS ONE odhalila tři techniky análního sexu, které jsou ženám nejvíce příjemné. Odborníci z Indiana University a společnosti For Goddness na základě sexuálních průzkumů z celého světa došli k závěru, že největší rozkoš přináší ženám následující tři anální techniky, které zároveň vůbec poprvé pojmenovali.

Mezi nejpopulárnější praktiku patří něco, co odborníci nazvali „anální povrchová stimulace“ (anal surfacing), tu mělo v oblibě 40 % dotazovaných žen. Jde při ní o laskání oblasti kolem konečníku, nikoliv však uvnitř.

Další technikou bylo takzvané „anální párování“ (anal pairing). To se rovněž líbilo 40 % ženám. To zahrnuje stimulaci uvnitř análního otvoru nebo kolem něj a také laskání klitorisu nebo vaginální styk.

Dalších 38 % představitelek něžného pohlaví uvedlo, že se jim líbí technika, která si od odborníků vysloužila název „anální mělčení“ (anal shallowing). Při této technice se dráždí v análním otvoru, ale ne hlouběji než na špičku prstu.

Autoři práce se při ní snažili zbořit mýtus o tom, že anální sex znamená pouze hlubokou penetraci penisem nebo erotickou hračkou. „Je to hrubá a omezená zkratka,“ vyjádřili se vědci.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy technika anální sex Indiana University PLOS One anální techniky

Přečtěte si také