ODHALENO: Tohle jsou auta, díky kterým zažijete nejlepší sex! Proč si kvůli škodovce neštrejchnete?

Věřili byste tomu, že vůz, který vlastníte, má vliv na váš sexuální život?

Přemýšleli jste někdy nad tím, majitelé jakého auta jsou nejspokojenější se svým sexuálním životem? Může se to zdát na první pohled jako naprosto nesouvisející spojení, tento článek vám ale dokáže, že tomu až tak úplně není. Německý erotický web, který se mimo jiné přesně tímto tématem zabývá, totiž provedl průzkum mezi 5 000 členy své komunity, v němž ho zajímalo, jak na tom jsou jednotliví majitelé aut se sexem. A výsledky vás možná překvapí.

Ukázalo se, že nejlépe jsou na tom vlastníci porsche, z nichž 65,5 % jsou se svým sexuálním životem spokojeni zcela bez výhrad. Pozadu nejsou ani ženy a muži, kteří vlastní mercedes. Těm jejich sex vyhovuje o něco méně, v jeho četnosti jsou ale jasně první. Sex si dopřávají většinou několikrát za týden, nebo dokonce denně. Špatně nedopadli ani řidiči volva, kteří si dopřávají pravidelný sex a zároveň téměř netrpí sexuálními frustracemi. Nejhůře jsou na tom naopak řidiči seatu a škodovky. Jen 41,7 % a 45 % z nich je se svým sexuálním životem spokojeno, více než pětina navíc sama sebe označuje za sexuálně deprivované.

Zajímavou kategorií je spojení masturbace a značky auta. V té jednoznačně vedou majitelé vozů mini. 73,6 % z nich onanuje několikrát týdně. Nadprůměrně často si dělají dobře i řidiči elektromobilů Tesla. I proto možná hodnotí svůj sexuální život pozitivně, přestože mají pohlavní styk jen zřídka.

A jak je to se sexem v automobilu? Alespoň jednou v životě jej už vyzkoušelo 85 % dotazovaných. Nejoblíbenějším místem ve voze využívaným k tomuto účelu jsou zadní sedačky následované kapotou auta a předními sedadly. Majitelé vozů mini dokonce upřednostňují kufr svého auta. Doufáme, že pro vás byl tento průzkum užitečný a inspirující. A třeba se ze strany erotického webu dočkáme brzo dalšího.

Sdílejte článek
Štítky Porsche auta Mercedes-Benz Sex průzkum sex Tesla Motors průzkum

Přečtěte si také