Virály

22. dubna 2018 17:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je město, ve kterém mají lidé podle průzkumu nejlepší sex! Kde si nejvíce užívají v posteli?

Čekali bychom různá města, ale tohle určitě ne.

Pokud patříte mezi ty, kteří si myslí, že mají nejlepší sex na světě, asi vás budeme muset zklamat. Britská společnost LoveHoney, která prodává sexuální hračky, vyzvala zákazníky, aby hodnotili, jací jsou v posteli a výsledky byly opravdu hodně překvapující. Asi málokdo by čekal, že nejlepší sex nemají v žádném významném městě, ale v anglickém městě Doncaster. Tři čtvrtiny místních dotazovaných obyvatel totiž odpověděly, že mají skvělý sex a 20 % z nich se dokonce ohodnotilo 10 body z 10.

Na druhém konci žebříčku se naopak umístilo anglické město Západní Sussex, kde obyvatelé svůj sexuální život ohodnotili pouze na 59 %. Nejšťastnější sexuální život celkově měly překvapivě starší ženy ve věku 56–60 let a muži ve středním věku, tedy od 36 do 40 let. Pokud jste tedy mladší a přemýšlíte, proč váš sex není perfektní, nezoufejte, máte ještě dost času dovést vaše postelové hrátky k dokonalosti.

Průzkum proběhl v Anglii v rámci Dne sexuálního štěstí. Ten je každoroční oslavou výhod pramenících ze skvělého sexu. Spolupracovník společnosti prodávající erotické pomůcky uvedl, že doufá, že se tento den rozšíří i do jiných zemí na světě a lidé začnou o sexu více mluvit a experimentovat, aby zjistili, co je v posteli dělá opravdu šťastné. Podobný den tedy v Česku zatím není, ale kdo ví, třeba se jednou dočkáme a podobný průzkum vznikne i tady u nás. A třeba ten nejlepší sex budou mít lidé právě ve vašem městě.

Sdílejte článek
Štítky Anglie postel průzkum sex Česko Doncaster odhaleno nejlepší sex Západní Sussex průzkum Lovehoney

Přečtěte si také