ODHALENO: Tohle jsou důležité znaky řeči těla, které toho o vás prozradí víc než myslíte

Ne nadarmo se říká, že oči jsou vstupem do duše. Prozradí každý pocit a prozradí, co k vám druhý člověk cítí.

Lidí si to kolikrát neuvědomují, ale chování našeho těla a chování a doteky lidí v našem okolí může odhalit nejrůznější tajemství a pravdu o vztahu. Existuje celá řada teorií pro vysvětlení řeči těla. Jedním z příkladu je, když vás někdo poplácá po horní části těla, znamená to, že s vámi má přátelský vztah. Pokud se někdo dotkne té dolní nebo spodní části zadku, zajímá se o vás trochu jinak – chce vás.

1. OČNÍ KONTAKT

Pokud jste si všimli, že osoba vždy uhne pohledem jinam a dělá, jako by se na vás nekoukala, je jasné, že k vám něco cítí. Pokud vás pozoruje a vy se podíváte nahoru nebo do strany a osoba pohled opakuje po vás, znamená to, že vám opravdu naslouchá.

2. ŘEČ NOHOU

Nohy hrají velmi důležitou roli při ctění. Zní to směšně, ale je to pravda. Pokud o vás osoba stojí, vždy bude sedět nebo stát tak, aby její nohy směřovaly přímo k vám.

3. VZDÁLENOST OSOBY

Všimli jste si někdy, když si s někým povídáte, jak blízko u vás stojí? Možná si to neuvědomujeme, ale vzdálenost mezi těly je velmi silná známka přitažlivosti. Vzdáleností zjistíte, zda má osoba zájem o cokoli, co říkáte.

4. NATOČENÍ HLAVY

Říká se, že pokud nakloníte hlavu na stranu, ukazujete, že máte o konverzaci zájem. Pokud dotyčný nakloní hlavu během rozhovoru, má zájem i o vaši osobu.

5. VEŘEJNÝ PROJEV

Pokud jste ten pár, který se drží za ruce i při večeři, je to obrovský důkaz náklonosti. Samozřejmě, pokud sedíte daleko a nechcete mít ruce přes celý stůl, není na tom nic špatného, ale pokud vás chytne alespoň na chvilku, je to dobré znamení.

6. POSTOJ

Posledním znakem těla, který odhaluje pravdu o vašem vztahu, je postoj. Muži se snaží narovnat, když do místnosti vstupuje dívka, kterou mají rádi. Určitě se hrbil, než jste přišla a teď stojí pěkně a vysoko. Takže pozor na to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také