ODHALENO: Tohle jsou nejčastější pitomé důvody k hádkám. Vadí vám ve vztahu více prohozené ponožky, nebo prázdný toaleťák?

Sami už možná víte, že důvody k hádce jsou často úplně malicherné. Jsou to doslova blbosti, které zejména ženy dokážou vytočit doběla.

Chlupy v umyvadle. Ne, chlap prostě není schopný oholit se jinak, než aby celé umyvadlo bylo plné jeho vousů. A co víc, není ani schopný to všechno po sobě uklidit a umýt. Podobné hádky mohou vzniknout o jejích vlasech v sítku.

Zubní pasta vymačkaná z půlky. Koho by nenaštvalo, že on mačká zubní pastu pořádně od konce tuby tak, aby neuvízla na konci. Tím pádem je pasta vždy připravená k použití. Ale bohužel, on, či ona – v závislosti na tom, kdo to dělá – mačká pastu bezohledně od prostředku. A vy musíte zase znova vymačkávat pastu z konců.

Ponožky na zemi. Je to záhada, proč někteří muži nedokážou udělat tak jednoduchou věc, jako je hození trenek a ponožek přímo do koše na prádlo. I kdyby snad byl koš na prádlo v každém pokoji, chlap prostě pohodí ponožky tam, kde zrovna je. Ideálně vedle sebe na zem.

Prázdná rulička toaletního papíru. Dobře, když někdo zanechá prázdnou ruličku a nevymění ji za nový toaletní papír, aby se mohl člověk po něm pohodlně utřít, je to neohleduplné. Když ale někdo nechá jenom kousíček toaleťáku na prázdné ruličce, už je to na pováženou. Nechávání prkénka nahoře snad ani nemá cenu komentovat.

Zbytky jídla v lednici. Totéž platí o hrncích, kde zbývají poslední dvě sousta jídla, avšak dotyčný ho vrátí do lednice. Snad aby ho nemusel umývat? Anebo nakousnuté sýry, rohlíky, či jiné rozjedené věci. Dotyčný prostě nepočítá s tím, že vůbec s někým dalším bydlí.

Sdílejte článek
Štítky rozchod Ženy muži vztahy hádky hádky ve vztahu

Přečtěte si také