Sex a vztahy

11. listopadu 2020 16:29

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Tohle jsou ty nejlepší polohy pro bezpečný sex v izolaci! Vyzkoušeli jste už nějakou?

Tyhle erotické pozice vás při pandemii pořádně rozpálí. Protože trávíme všichni čas doma, možná se vám budou tyhle pozice hodit. Navíc se při nich minimalizuje tělesný kontakt.

Maskovaný koníček

Tato poloha umožňuje vašemu partnerovi snadný přístup k vašim erotogenním zónám. Jestli to chcete zkusit, si musí muž lehnout na záda, zatímco žena si na něj sedne skoro klasicky jako na koníčka, jenom zezadu. To znamená, že bude sedět na jeho klíně zády k němu. Tato pozice je ideální, protože na sebe nebudete s partnerem prskat. Navíc má žena dobrý přístup ke klitorisu, takže může použít pro masturbaci ruce nebo vibrátor.

Výstup

Tato poloha funguje nejlépe, když máte po ruce schodiště. Ale nedoporučujeme to vyzkoušet na společném schodišti na chodbě. Jde o to, že si žena jednou nohou stoupne na schody, takže muž pak do ní může zezadu dobře proniknout, protože se mu nastaví směrem ze schodů dolů. Při téhle poloze můžete využít svou fantazii a začít se různě vykrucovat v bocích – platí zejména pro ženy. Pak najdete potěšení z těch nejrůznějších možných úhlů, které vás napadnou.

Maskované objetí

Maskované objetí je ideální pro páry, které chtějí prozkoumat nové pozice. Žena si lehne na postel tváří dolů, zatímco její partner si na ni zezadu nalehne. Tímto způsobem ji vlastně obejme, nicméně nejsou k sobě tváří v tváří, takže na sebe nemohou prskat. Nohy má žena rovně, jenom boky lehce nadzvednuté. Aby bylo vniknutí hlubší, tak musí žena zatlačit na kolena. Ideální je také polštářek, který se vloží pod boky, je možné ale také použít erotickou hračku s podstavcem, který je možné připevnit k povrchu.


Přečtěte si také