ODHALENO: Tohle jsou znamení zvěrokruhu, která mají největší sklony k nevěře! Jaká jsou naopak nejvěrnější?

U jakých znamení horoskopu hrozí největší riziko nevěry. Výsledky vás možná dosti překvapí.

Webová stránka Illicit Encounters je dosti netradiční seznamkou. Zaměřuje se totiž na randění a aférky vdaných lidí a bývá označována za perfektní a diskrétní službu pro nevěru. Ano, i takové stránky už dnes v klidu existují. Tyto webovky si nyní přichystaly zajímavou statistiku zejména pro příznivce astrologie. Její tvůrci totiž dali dohromady, jaká znamení horoskopu jsou u nich nejvíce zaregistrovaná a mají tedy, vzhledem k povaze stránky, největší sklony k nevěře. A výsledky mohou být pro někoho přece jen překvapivé.

Znamením, u něhož nejvíce hrozí nevěra, jsou totiž Váhy, jež tvoří na Illicit Encounters 16 % registrovaných. Na druhém místě nelichotivého žebříčku se pak umístili Blíženci s 14 % a Kozoroh se 12 %. I když se pak mohou zdát tyto výsledky jako překvapivé, vzhledem k astrologii dávají vlastně dokonalý smysl.

Váhy jsou totiž na první pohled znamením tichý a nevýrazným, zdání ale klame. Velmi snadno se totiž zamilují či alespoň poblázní do dalšího člověka a je u nich pravděpodobné, že se pustí do krátkých aférek či flirtů. Toto znamení je navíc přelétavé jako motýl a nemá rádo samotu.

Blíženci jsou pak zase dobrodružní, musí být neustále v pohybu a snadno se začnou nudit. Monogamie a pouto k jedné osobě jim proto často nic neříká, rádi si totiž udržují svou volnost. Je to znamení, jež je otevřené všemu a často bojuje s tím být věrný pouze jednomu člověku.

Třetí Kozoroh je pak pověstný tím, že pečlivě promýšlí každý svůj krok a neudělá nic impulsivního a nerozvážného. Jenže se jedná také o znamení velmi ambiciózní, které má navíc velmi blízko k workoholismu a následnému stresu. A často proto inklinují k tomu vypustit páru v nemanželské sféře.

Abychom ale byli i trochu pozitivní, proberme si i znamení, jež jsou podle internetových stránek nejvěrnější. Nejlépe dopadli Štíři, jen v těsném závěsu za nimi skončili Vodnáři a Střelci. Také u Štírů pak dává toto umístění smysl. Jedná se sice o znamení velice vášnivé, ale také tvrdohlavé a odhodlané. Když se tedy rozhodne jít do vztahu a někoho miluje, bude se vztah snažit udržet či zachránit za každé situace. Nevěra proto v jejich případě prakticky nepřichází v úvahu. Na kompletní výsledky se můžete podívat níže.

1. Váhy – 16 %

2. Blíženci – 14 %

3. Kozoroh – 12 %

4. Býk – 11 %

5. Rak – 9 %

6. Lev – 8 %

7. Panna – 8 %

8. Ryby – 6 %

9. Beran – 5 %

10. Střelec – 4 %

11. Vodnář – 4 %

12. Štír – 3 %


Přečtěte si také