Sex a vztahy

8. června 2020 17:59

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Tohle tě čeká, když si začneš s ženatým chlapem! Co od toho můžeš čekat?

Začít si se ženáčem bohužel není procházka růžovou zahradou, a jestli ses něčemu takovému propůjčila, asi víš, o čem je řeč. Pro ty ostatní je tady drobné varování, s čím se mohou setkat.

1. Pořád budeš na něco čekat. Třeba na to, až si udělá čas. Potom na to, až se rozvede. Což se ve většině případů, ruku na srdce, nikdy nestane.

2. Vždy budeš na druhém místě. Na tom prvním je totiž jeho žena, případně děti. Společné dovolené nebo společného slavení svátků se nikdy nedočkáš. Stejně tak třeba jen obyčejné pusy na veřejnosti.

3. Bude lhát. Pravděpodobně o tom, že se rozvede a jak mu to s jeho partnerkou neklape. Jak jsi jeho novým smyslem života. To všechno jsou ale jenom pohádky, abys mu uvěřila a hlavně s ním nadále souložila. Co jiného.

4. Budeš si to vyčítat. Musíš do toho jít už s tím, že jsi ta, která mu rozvrátila rodinu. I kdyby stokrát říkal, jak je ta jeho manželka hrozná, tak musíš asi tušit, že to zaprvé nemusí být vůbec pravda (může se tím jen snažit tobě vlichotit), zadruhé na vztah jsou vždy dva, takže ani není reálné, aby jen ona byla za všechno zodpovědná. Pocitů viny se jen tak nezbavíš, a když už se to povede, nebudou lichotivé ani poznámky okolí.

5. Udělá to zas. Jestli už něco podobného v minulosti udělal – totiž odlákala ho od ženy jiná a mladší (ty), tak si nemůžeš být nikdy docela jistá, že si tímhle neprojdeš také. Až jednou budeš v pozici jeho manželky a on bude chodit za mladší, možná si na to vzpomeneš. Začít si se ženáčem bohužel není procházka růžovou zahradou, a jestli ses něčemu takovému propůjčila, asi víš, o čem je řeč. Pro ty ostatní je tady drobné varování, s čím se mohou setkat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také