ODHALENO: Tohle zažijete v sexu v roce 2019 podle znamení zvěrokruhu! Panny budou nudná prkna, Býci zkusí…

Jaký bude v nadcházejícím roce váš sexuální život? Budete experimentovat, nebo se raději držet při zemi? Na to vám odpoví váš sexuální horoskop.

Máme tu nový rok, který snad každému z nás přinese velké množství nových zážitků. A doufejme, že i těch postelových. Chtěli byste pak po sexuální stránce tento rok vyzkoušet něco nového, nebo si prostě jen říkáte, jaký bude váš letošní sexuální život? Budete spíše na suchu, či co byste měli vyzkoušet? Na to vám jako vždy odpoví vaše znamení horoskopu. Astrologie a polohy planet totiž umí odhadnout opravdu cokoliv!

Beran – Umí být dominantní, vášnivý a v případě pánů bohužel také docela rychlí. Toto znamení, bez ohledu na pohlaví, je pak v posteli rádo uctíváno a miluje, když se vše točí kolem něj. To má ovšem za následek, že při sexu myslí hlavně na sebe. A ten druhý z toho asi tak odvázaný nebude.

Býk – Nemají rádi rutinu a snadno se po pár číslech začnou v posteli nudit a být trochu leniví. Nebojte se proto s Býky zkusit experimentovat např. v podobě odvážných poloh, míst či erotických pomůcek. Taková pouta či pásku přes oči určitě ocení.

Blíženci – Také Blíženci se začnou snadno nudit a chtějí v ložnici experimentovat. U nich bude však touha po experimentech ještě extrémnější. Někteří z nich budou chtít vyzkoušet i bičík či jiné sado maso metody!

Rak – Sentimentální, emotivní a někdy také trochu hysteričtí. Jak není v životě či v posteli po jejich, dokáží vám udělat zle.

Lev – Toto znamení vnímá sex jako velmi důležitou a téměř až posvátnou záležitost. Jednorázovky pro ně neexistují. A pokud s ním nebudete na stejně vlně, nemusí vaše sexuální chvilky dopadnout vůbec dobře. V opačném případě se vám ale odvděčí něžným a romantickým milováním.

Panna – Dokáží si sex pořádně užít a vy rozhodně tohoto zážitku litovat nebudete. Má to všem jeden háček. Panny vůbec nejsou spontánní a mají rády svou zajetou rutinu. Na nějaké experimenty či odvážné milování můžete v jejich případě zapomenout. Spíše se s nimi začnete po čase nudit.

Váhy – Potrpí si na předehru, jak na tu vaší, tak tu svojí. Muži pak mají rádi luxusní věcičky. Pokud se mu tedy ukážete v parádním sexy pradélku, bude v sedmém nebi a ukáže vám v posteli hotové zázraky.

Štír – Štíři patří už tradičně mezi nejvášnivější znamení, s nimiž zažijete i letos nejlepší sex. Bývají dominantní, ale zároveň nemyslí pouze na sebe a dávají do sexu patřičnou vášeň. Zároveň se ovšem nechtějí příliš vázat, takže počítejte s tím, že tento zážitek bude spíše krátkodobého rázu.

Střelec – Rádi experimentují, jsou charismatičtí a v posteli obzvláště ohební. Což se vám při jistých aktivitách určitě bude hodit. Jo, a taky velmi často masturbují.

Kozoroh – Milující a vášniví. Pokud se do vás zamiluje a najdete společnou harmonii, zažijete s ním ten nejlepší sex (nejen) tohoto roku.

Vodnář – Je sebejistý, ale zároveň nezávislý. Dokáže oddělit sex od lásky, což ovšem v překladu znamená, že si na romantiku někdy zrovna nepotrpí. Na něžně polibky či svíčky zapomeňte, Vodnář je svým přístupem spíše chladný.

Ryby – Pro orgasmus svého protějšku udělají prakticky cokoliv. Ryby totiž rozhodně nejsou sobecké, naslouchají požadavkům či přáním svého partnera a dokáží je proměnit v nezapomenutelný sexuální zážitek pro obě strany.


Přečtěte si také