návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Touhle věcí se snaží ženské zaujmout muže na seznamkách. A jak jsou na tom chlapi?

Online seznamky jsou čím dál víc populární, není divu, že se tam seznámí asi třetina párů. Ženy se přitom snaží zapůsobit něčím jiným než muži.
Vydáno: 09.09.2019
Muž
Autor: istockphoto.com Muž

Kdo by neznal už populární mobilní aplikace jako je Tinder, Badoo nebo třeba Blindr. Je jich na výběr celá řada a všechny mají za úkol jediné. Všichni si tam nastrkají mraky fotek, hlavně to platí po ženy a holky. A potom už čekají na seznámení, koukají kolem sebe, projíždějí profily a hledají ten správný protějšek. Na seznamování na internetem se zaměřil výzkum Sociologického ústavu Akademie věd.

A jaké jsou výsledky? Hledání se liší, ženy na sebe mnohem spíš chtějí upozornit svým vzhledem a tím, jak krásné jsou. Muži se naproti tomu snaží ukázat, že jsou zámožní, tedy mají hodně peněz a vysoké postavení. Liší se také to, koho ženy hledají. Obvykle chtějí partnera stejně starého, případně o pár let staršího než jsou ony. Muži naproti tomu chtějí výrazně mladší partnerky – ideálně do 30 let, ty je ale odmítají.

Proč mít sex s ex?

ODHALENO: Sex na rozloučenou může být vzrušující. Fakt je to ale dobrý nápad?

Článek je zařazen v: seznamování , vztahy , seznamky , seznamka

reklama