ODHALENO: Tyhle 4 věci jsou totálními zabijáky sexuálního apetitu! Čemu byste se měli vyhnout?

Udržet krok s aktivním sexuálním životem, prací, rodinou, domácností a každodenními problémy může být někdy oříšek. Na co si dát ale pozor, abyste sex už úplně nepohřbili?

Na začátku vztahu se jeden od druhého nemůžete ani odlepit, ale postupem času libido pomalu upadá. Přijdou na řadu každodenní povinnosti a starosti a sex prostě najednou není na pořadu dne. Jestli se i vy potýkáte s trabli v posteli, dejte si navíc pozor na tyhle věci, které i tu malinkou touhu po milování dokážou zabít raz dva.

1. Stres

Kdo je dennodenně pod tlakem, na sex nemá přirozeně ani pomyšlení. Stres je prostě největší zabiják libida a příčina nízké sexuální touhy. Je nám jasné, že nikdo na světě na sobě nemá tlačítko pro vypnutí stresu, ale udělat si chvíli pauzu a najít si čas pro sebe a partnera je v tomto případě víc než potřebné.

2. Nízké sebevědomí

Stačí tři kila nahoře a většina žen si okamžitě začne připadat tlustá a neatraktivní. Nízké sebevědomí má na sexuální apetit neskutečný vliv a podepisuje se na něm víc, než byste řekli. Ženy, ale samozřejmě i muži, si dokážou užít sex o sto procent víc, když se cítí dobře ve svém těle.

3. Nedáte telefon z ruky

Dobrý sex a moderní technologie prostě nejde dohromady. Poslední průzkumy ukazují, že většina lidí by měla na sex větší chuť, pokud by partner vypnul mobil a věnoval se jim. Notebooky, tablety a telefony zkrátka odvádějí pozornost od postelových hrátek a jsou skutečným zabijákem sexu.

4. Alkohol

Alkohol obvykle odbourává zábrany a zvyšuje sebevědomí, ale jen v určitém množství. Jakmile si dáte o pár skleniček víc, výsledek je opačný a z romantického večeru se stane spíš další postelové zklamání než výbuch slasti.


Přečtěte si také