Dokonalá masáž pro chlapa. 1
Autor: istock.com Dokonalá masáž pro chlapa. 1

ODHALENO: Sexuální masáž, která muže vystřelí ke hvězdám! Jak si dokonale pohrát s jeho penisem?

Redakce. Publikováno: 13.04.2021
Aneb jak proměnit romantickou uvolněnou masáž v dokonalou rozkoš pro mužovo nádobíčko.

reklama

Už dle titulku je jasné, že jakmile bude penis v hlavní roli, je vyhráno na obou stranách. Když k tomu přidáte zručnost, můžete se těšit, že bude váš alfasamec vrnět blahem jako malé koťátko. Jenže nic se nesmí uspěchat. Dokonalý zážitek totiž začíná správným produktem na masáž. Velmi příjemný je kokosový olej, dětský olejíček nebo klasický masážní olej, který můžete zakoupit v drogerii nebo sexshopu. Protože začínáme masáží celého těla, rozhodně je vhodnější olejíček než krém či lubrikant.

Partnerovi nabídněte masáž zad a mějte na sobě pouze sexy spodní prádlo. Na postel si připravte staré prostěradlo nebo ručník, protože olejíček bude všude a vás by při masáži rozhodně nemělo rozrušovat, že budete mít mastnou postel.

Začněte mu pomalu masírovat záda od ramen a postupujte níže až po jeho zadek. U toho setrvejte. Kdyby se chtěl zapojovat, odmítněte, ale stále nevyzrazujte, co ho ještě čeká. Až budete mít pocit, že jste jeho hýždě dostatečně prohnětla, sladkým a svůdným hláskem ho poproste, aby se otočil na záda.

Proč ženy milují orální sex? 1

ODHALENO: 5 důvodů, proč holky milují orální sex! Dámy, taky to na vás sedí?

Začněte mu masírovat stehna a až se pomalu dostanete k přirození, napínejte ho. Kružte kolem, ale dotek na penisu se snažte co nejvíce oddálit. Až budete mít pocit, že je čas (což znamená, až bude váš partner škemrat), nejprve začněte masáží varlat. A vůbec se nebojte množství olejíčku. Čím víc to bude klouzat, tím spokojenější bude.

Masírujte každé varle zvlášť, obě dohromady a rozhodně nevynechejte oblast hráze!  Poté se konečně poprvé dotkněte penisu. Ideálně velmi jemně na jeho špičce. V případě, že činnost vykonáváte správně, měla byste v tuto chvíli stírat kapičku štěstí.  Penis nejprve jednou rukou jemně hlaďte a postupně přidávejte na intenzitě.

Penis hlaďte, mačkejte, ruce sjednoťte a poté každou rukou dělejte něco jiného. Kružte, poťukávejte, používejte nehty a poté jen bříška prstů. Měňte tempo i tlak. Poté přetáhněte předkožku, do dlaně si nalejte olejíček a středem dlaně obkružujte odhalený žalud. Dírku penisu poté hlaďte pouze jedním prstem a pak už pouze přidávejte na intenzitě, dokud partner nevyvrcholí.

Ilustrační foto.

ODHALENO: Penis se neustále zmenšuje, varují vědci. Opravdu hrozí úplné vymizení spermií?

Orální sex podle horoskopu. 1

ODHALENO: Poznejte, kdo je nejlepší v orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Udělá vám to lépe Beran, nebo Lev?

reklama