Proč ženy milují orální sex? 1
Autor: istock.com Proč ženy milují orální sex? 1

ODHALENO: 5 důvodů, proč holky milují orální sex! Dámy, taky to na vás sedí?

redakce. Publikováno: 03.12.2020
Důvody, proč vám to žena velmi ráda udělá pusou.

reklama

Pogratulujte si, jestli na dveře ložnice vaše holka nevyvěsila ceduli Kouření zakázáno. A naopak ráda poklekne, aby se vyzpovídala ze svých hříchů, a vy jste ji mohl zkropit svojí svěcenou vodou. Holka, která to ráda dělá klukovi pusou, je nad sůl i nad zlato. Čtěte, co ji na tom baví.

Má kontrolu – Holky jsou v posteli často rády submisivní a hrají si na nezbedné školačky, 50 odstínů šedi nebo zajatkyni. Při orálu ale mají teď veškerou (vaši) moc ve svých rukou. Teda vlastně v puse. Záleží jen na vaší holce, kdy se uděláte, jak vám to bude dělat a jak dlouho. Cítíte se sice jako pán vesmíru, ale skutečnou moc má ona.

Rozpálí vás – Je to nejrychlejší způsob, jak vašeho válečníka postavit do pozoru. Pokud holka nemá náladu na dlouhé průtahy a chce jít rovnou na věc, i když váš totem stávkuje, stačí se ho jen lehce dotknout rty (nebo po něm přejet jazykem) a během pár vteřin je připraven do akce střílet svoje náboje.

Je to otázka cti – Ta, která umí dobře blow job, umí všechno. Alespoň to se v holčičích salóncích traduje. A kluci to více než cení. Nemusí to být žádná rajda, co si to nechává dělat 3x týdně do análu, ale když vám ho dobře vykouří, bude pro vás bohyní. A to chce.

Něco za něco – Holky rozhodně nejsou nezištné dobrodějky a očekávají, že když vám jazykem šmejdila 15 minut po Ptákovi Ohnivákovi, tak stejným orgánem prozkoumáte vy její jeskyňku. Čas můžete přirozeně ušetřít polohou 69.

Namasíruje vám ego – Pro chlapa není snad lepší pocit, než když ho krásná holka orálně uspokojuje a navíc vypadá, že se jí to líbí. Cítíte se jako pán tvorstva a milenku budete nosit na rukou. Odpustíte jí snad všechno, v obchodě na prachy nehledíte a místo očekávání teplé večeře si radši objednáte pizzu. Láska neprochází žaludkem, ale blow jobem!

Drsná studie s pornem 2

Vědci sledovali přes 100 hodin porna, poté vyrobili robota, který je mistrem v orálním sexu! Co všechno zvládne?

Orální sex podle horoskopu. 1

ODHALENO: Poznejte, kdo je nejlepší v orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Udělá vám to lépe Beran, nebo Lev?

reklama