ODHALENO: 5 důvodů, proč holky milují orální sex! Dámy, taky to na vás sedí?

Důvody, proč vám to žena velmi ráda udělá pusou.

Pogratulujte si, jestli na dveře ložnice vaše holka nevyvěsila ceduli Kouření zakázáno. A naopak ráda poklekne, aby se vyzpovídala ze svých hříchů, a vy jste ji mohl zkropit svojí svěcenou vodou. Holka, která to ráda dělá klukovi pusou, je nad sůl i nad zlato. Čtěte, co ji na tom baví.

Má kontrolu – Holky jsou v posteli často rády submisivní a hrají si na nezbedné školačky, 50 odstínů šedi nebo zajatkyni. Při orálu ale mají teď veškerou (vaši) moc ve svých rukou. Teda vlastně v puse. Záleží jen na vaší holce, kdy se uděláte, jak vám to bude dělat a jak dlouho. Cítíte se sice jako pán vesmíru, ale skutečnou moc má ona.

Rozpálí vás – Je to nejrychlejší způsob, jak vašeho válečníka postavit do pozoru. Pokud holka nemá náladu na dlouhé průtahy a chce jít rovnou na věc, i když váš totem stávkuje, stačí se ho jen lehce dotknout rty (nebo po něm přejet jazykem) a během pár vteřin je připraven do akce střílet svoje náboje.

Je to otázka cti – Ta, která umí dobře blow job, umí všechno. Alespoň to se v holčičích salóncích traduje. A kluci to více než cení. Nemusí to být žádná rajda, co si to nechává dělat 3x týdně do análu, ale když vám ho dobře vykouří, bude pro vás bohyní. A to chce.

Něco za něco – Holky rozhodně nejsou nezištné dobrodějky a očekávají, že když vám jazykem šmejdila 15 minut po Ptákovi Ohnivákovi, tak stejným orgánem prozkoumáte vy její jeskyňku. Čas můžete přirozeně ušetřít polohou 69.

Namasíruje vám ego – Pro chlapa není snad lepší pocit, než když ho krásná holka orálně uspokojuje a navíc vypadá, že se jí to líbí. Cítíte se jako pán tvorstva a milenku budete nosit na rukou. Odpustíte jí snad všechno, v obchodě na prachy nehledíte a místo očekávání teplé večeře si radši objednáte pizzu. Láska neprochází žaludkem, ale blow jobem!

Sdílejte článek
Štítky Ženy orální sex ložnice orál důvody milují

Přečtěte si také