ODHALENO: V těchto zemích žijí ženy s nejmenšími prsy! Pánové, zde se opravdu není na co dívat

V kterých zemích nebylo ženám do podprsenky moc dopřáno?

I když mnozí pánové říkají, že jim na velikosti prsou nezáleží, jsou to právě ňadra, jež často upoutají na ženě nejvíce pozornosti. Tedy jak kde. Existují totiž země, kde dam s velkým poprsím moc nepotkáte a mají zde většinou opravu malé nárazníky. A jaké státy, že to jsou?

Na to se snažili najít odpověď analytici ze serveru WorldData, kteří na základě několika studií a dotazníků dali dohromady světovou tabulku velikosti prsou od nejmenších po největší. A zatímco z největší balónů se mohou radovat ženy v Norsku, Lucembursku či Spojených státech, ty nejmenší košíčky se většinou nachází ve střední Africe a také ve středu Asie. Na úplném chvostu tabulky se ocitl africký stát Eritrea, jen o kousek lépe dopadl Vietnam, Bangladéš a Kambodža. Ženy tady nosí nejčastěji podprsenky s velikostí košíčku A.

Autoři tabulky však upozorňují, že i když mají výsledky k realitě co nejblíže to jde, nejsou úplně přesné. Ženy totiž mnohdy v dotaznících, jakou velikost podprsenky si kupují, často lžou či tak trochu podvádějí. Nejmenší velikosti prsou v afrických a asijských zemích totiž nejsou podmíněny pouze často menší a drobnější postavou tamních žen, ale také chudobou, kvůli níž si nemohou často jinou velikost podprsenky dovolit. A holky v jiných státech si zase naopak velmi rády nějaké to číslo přidají.

Velký vliv na velikosti prsou má pak také nadváha. Není náhoda, že mezi největší obdařené patří např. ženy z USA či Norska, kde je obezita závažným problémem. Pokud ale chcete po svém boku exotickou prsatici, ve zmiňovaných afrických a asijských státech ji nenajdete.


Přečtěte si také