Sex a vztahy

31. března 2021 22:13

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Velký manuál francouzského líbání! Víte, jak svého partnera nejvíc nažhavíte?

Naučit se líbat jako bůh, tak to by chtěl asi každý. Bohužel na to neexistuje úplně přesný návod. Přesto známe několik tipů, které by vám mohly pomoct.

Každý by to chtěl umět tak, aby se to jeho protějšku co nejvíc líbilo, ale málokdo o sobě může opravdu říct, že už umí všechno. Přesto se říká, že právě polibky jsou tím nejlepším komunikačním nástrojem a cestou, jak se sblížit. Když se budete líbat s jinou osobou, dá vám to příjemné pocity. I když nejde říct, že by to někdo dělal „správně“ a druhý špatně, máme pro vás několik tipů, jak svůj francouzák vylepšit.

První věcí jsou náklony hlavou. Většinou se během života naučíte hlavu otáčet je na jednu stranu, ale nejlepší je strany neustále střídat. Vedle toho je opravdu nažhavující pro druhého, když vezmete jeho obličej do dlaní, budete ho objímat nebo se ho dotýkat rukama na hlavě, třeba ho hladit, nebo vezmete jeho vlasy do pěstí, když chcete průběh polibku zintenzivnit.

Při francouzáku je nejlepší se tomu plně oddat a mít oči zavřené, abyste se mohli pořádně soustředit na svoje pocity. Nebojte se třeba i zasténat, když se vám to líbí. To muže i ženy povzbuzuje. Ten největší fígl spočívá v práci s jazykem. Můžete si to vyzkoušet třeba na stopce od třešně tak, že na ní vytvoříte pomocí jazyka uzlíček. Možná vám to bude chvilku trvat, než se to naučíte, nicméně až ovládnete tuto techniku, můžete to aplikovat v praxi. Takové líbání bude vždy vášnivé a druhého tím překvapíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také