Sex a vztahy

23. července 2020 16:45

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, jaké má vaše vysněná holka nehty? Podle jejich barvy poznáte, jaká je v posteli!

Pánové, chcete vědět, jestli je žena v posteli dračice, nebo totální citlivka? Stačí se podívat na barvu jejích nehtů!

Každý chlap někdy potkal holku, která mu připadala strašně sexy, a ihned by s ní chtěl zažít hodně hříšné chvilky. A nejspíš si přitom kladl i otázku, jaké by to s touto kočkou bylo v posteli. Byla by opravdu sexy divoškou, jak se prezentuje, nebo by se jednalo naopak o nudné prkno bez náznaku vášně? To se dá poznat celkem snadno, pomůže vám k tomu totiž i prostá barva nehtů.

Z oblíbené barvy, kterou nosí žena na nehtech, se dá totiž malinko odvodit typ její osobnosti. A z toho už se dají snadno odvodit také její dovednosti v sexuálních radovánkách. A pokud holka nemá každou chvilku jinou barvu nehtů, tak to ve většině případů fakt sedí!

Červená – Rudá by měla symbolizovat dračici, ale není to tak úplně pravda. Holky s červenými drápky to totiž moc dobře vědí a sázejí na to. Prvoplánová rudá tak může být spíše přetvářka a falešný slib, že je to divoška. Nenechte se ošálit!

Růžová – Raději se jí podívejte do občanky, nejspíš je to ještě teenager. Růžová je lehce infantilní, ale zároveň i díky působí dívka stylem lolitky. V posteli si bude nejspíš ráda hrát na nezbednou školačku.

Černá – Pozor, tady už přituhuje. Holka s černými nehty bývá někdy uslzená holka „s depkama“, ale častěji se jedná o opravdovou ďáblici. Drzá, nespoutaná a dokáže to pořádně rozbalit! Běžte do ní!

Fialová – Má ráda zábavu a vzrušení. Ne nadarmo se říká, že i na fialovo natřená ložnice vybízí k sexuálním hrátkám. To samé platí o holce s fialovými nehty. Záleží ale na odstínu! Tmavě fialová je znakem pro nezkrotnou šelmu, sladce fialková sklouzává k předposlední pastelkové kategorii.

Třpytková – Holku se třpytivými nehty jste potkali nejspíš v nonstopu, u kolotoče nebo na pražské Palmovce. Rozumu moc nepobrala, ale pečlivě o sebe dbá podle posledních asijských trendů. Ráda kombinuje třpytky, křiklavé barvy, silné zlaté řetězy a výrazné líčení. Sex s ní bude totální úlet.

Francouzská – Je trochu úzkoprsá dámička, ale tichá voda břehy mele. V posteli se tolik neodváže, ale na druhou stranu udělá cokoliv, u čeho si nezlomí nehet. Zkuste na ni mluvit francouzsky, rozrajcuje ji to.

Pastelky – Bacha, tady to zavání obviněním z pedofilie. Holčičky s každým nehtem natřeným na jinou barvu nejspíš před spaním dávají pusu fotce Adama Kajumiho. Že nevíte, o koho jde? No právě! Na tyhle školačky ze základky si tak raději nechte zajít chuť.

Žádná – Nuda, příroda, batika, misionář, žádná antikoncepce… Máme pokračovat?

Sdílejte článek

Přečtěte si také