ODHALENO: 10 typů holek, které zůstanou nejspíš navždy samy. Patříte mezi ně?

Tyhle holky znají všichni a některé z nich vám nejspíš lezou dost na nervy. Která zůstane pořád na ocet?

Vždycky je super, když je holka nějaký čas single a jen tak si užívá života. Jenže každá se chce po čase nezávazných radovánek usadit a najít si toho pravého. Problém je, že ne všem ženám se to povede a některým kvůli jejich chování a vlastnostem hrozí, že zůstanou navždy samy. A ještě horší je, že si to jistý typ žen asi jen tak neuvědomí. Patříte mezi následující krizové případy, nebo se nemusíte bát?

1. Žena, co si s chlapy ráda hraje. S kluky flirtuje, naláká je, ale pak vždycky couvne. Buď proto, že se nechce vázat, nebo je prostě moc vybírává. Anebo, a to je nejpravděpodobnější možnost, je to prostě mrcha.

2. Holka, která, je vždy páté kolo u vozu a zamilovaným dvojicím dělá křena. Stýká se jen se samými páry a vždy je navíc.

3. Je ustrašená a neurotická. Je přesvědčená, že ji každý chlap chce jenom zneužít, nebo ji po rande rovnou zabije. Nikomu s penisem zkrátka nevěří.

4. Je zoufalá a pořád se lituje, že je sama. Ale místo hledání příležitostí kouká v sobotu večer na 50 odstínů šedi a cpe se zmrzlinou. Často se tyto ženy rády utápějí v žalu.

5. Experimentátorka, co si užívá života a vztahy jí nic neříkají. A když už po nějakém konečně zatouží, bude v jejím případě již nejspíš pozdě.

6. Vybírá si tak dlouho, až přebere. Na chlapech jí vadí sebemenší detail a vždy si raději vymyslí důvod, aby si s nikým nic nezačala. Jenže nakonec si kvůli tomu vůbec nikdo nezačne s ní.

7. Holka, co dá každému. A dávačku žádný chlap nechce, protože už spala s jeho pěti kamarády.

8. Žena, které vyhovuje být single a chce být pořád sama. Chlapy nemůže vystát a je nejspokojenější jen se svým egem.

9. Věčná plánovačka, která má vše nalajnované 5 let dopředu, včetně svatby a dětí. Jenže většinu chlapů se svým plánem odradí hned po první schůzce. Ona je pak ve stále větším stresu z toho, že se její dokonalý plán čím dál více vzdaluje.

10. Cynická mrcha, která ví všechno nejlíp a všichni muži jsou podle ní idioti.

Sdílejte článek
Štítky single Ženy typy navždy samy

Přečtěte si také