ODHALENO: Víte, kolik lidí ve skutečnosti zkusilo trojku? Reálné číslo vás opravdu překvapí

Pro kolik lidí to zůstane pouhým snem, a kdo to doopravdy zkusí?

I když muži o sexu ve třech, nejraději samozřejmě se dvěma ženami, sní možná o něco častěji než ženy, i ony fantazírují a dvojnásobném počtu rukou, jazyků a množství rozkoše. Podle výzkumů to je vůbec ta nejčastější sexuální fantazie, kterou je dnešní lidstvo mučeno. Kolik lidí ji ale přejde od snů k činům a trojku reálně zažije? Výsledek je překvapivý.

Na toto téma byly uskutečněny zatím pouhé dvě studie. Což je neskutečně málo vzhledem k tomu, že každého minimálně jednou za život skupinový sex napadl a vzrušoval. Nicméně první studie z roku 2014 na kanadské vysoké škole vyzpovídala 720 studentů, zda někdy měli trojku s dvojicí stejného pohlaví, kde alespoň jeden účastník byl bisexuální. Ukázalo se, že do takového dobrodružství se pustily pouze 2 procenta žen! Muži si užívali o něco více, k takové trojce se přiznalo 8 procent.

Druhá studie publikovaná před dvěma lety je o něco obecnější, ale o to možná přesnější reálnému číslu. Opět kanadští studenti odpovídali, zda někdy měli trojku, ale už nerozhodovalo, jestli v ní převažovali muži nebo ženy, či zda byl někdo bisexuální. Výsledky jsou následující: 18 procent mužů mělo někdy sex se dvěma ženami a v 8 procentech případů byli ve trojce s dalším mužem a jednou ženou.

Na druhou stranu, pouze 7 procent žen uvedlo, že měly trojku s jinou ženou a jedním mužem a jen 5 procent si užívalo se dvěma muži naráz. Rozdílná čísla mezi oběma pohlavími zarazila nejen vás. Výzkumníci to ale přičítají jednoduchému vysvětlení. Jedna skupina přehání, druhá neříká úplnou pravdu a uvádí menší počet. Můžete snadno hádat, která je nejspíš která. Zároveň výzkum nemusí být přesný, protože byl proveden jen mezi Kanaďani. Při celosvětovém průzkumu by tak možná vyšlo něco jiného. Každopádně nic vám nebrání k tomu, abyste jednotlivé státy projeli a vyzkoušeli otevřenost místních ke trojce na vlastní kůži!

Sdílejte článek

Přečtěte si také