Proč byste měli masturbovat v práci?
Autor: istock.com Proč byste měli masturbovat v práci?

ODHALENO: Víte, proč byste měli masturbovat v práci? Má to výhody pro vás i pro šéfa!

Redakce. Publikováno: 07.02.2023
Bylo by správné mít pauzu na oběd a také pauzu na masturbaci? Psychologové na to mají jasnou odpověď!

reklama

Možná jste se s tím už setkali, ale stydíte se o tom mluvit. Pracujete si poctivě v kanceláři, makáte, koukáte do počítače… když najednou okolo vás projde sexy kolegyně/kolega a na vás to prostě přijde. Člověk pak začne být velmi rychle nadržený a přemýšlí o tom, jestli si nepůjde na záchod udělat dobře. Přijde vám to nechutné a zvrácené? Pro někoho možná ano a vlastně se tomu ani nedivíme. Pracovní masturbace však pro vás může být podle psychologů i prospěšná!

Podle psychologa Marka Sergeanta z Nottingham Trent University má totiž dva pozitivní faktory. Jednak se zaměstnanec díky intimním hrátkám uvolní a zapomene na pracovní stres, a navíc dokáže onanie člověka v práci i pořádně motivovat. Když se totiž na odpolední masturbaci člověk hodně těší, dokáže pracovat důkladněji a také rychleji, aby se této chvíle dočkal co nejdříve. A to by jistě ocenil i šéf či zaměstnavatel, který by měl hned o něco produktivnější kancl. Změna postoje k masturbaci by prý podle Sergeanta prospěla k vyššímu soustředění v práci a větší pohodě.

Pořád je tu ale i stinná stránka tohoto činu. Mohlo by docházet k nutnosti udělat se zbytečně rychle a s tím spojené nemožnosti dosáhnout orgasmu. Zároveň by někdo tuto změnu mohl vidět jako rozšíření sexuálních možností na pracovišti. Což by mohlo vést k neomluvitelným případům sexuálního obtěžování. I přes jisté benefity tak možná bude přece jenom lepší, když masturbaci necháte na doma.

Chyby při masturbaci.

ODHALENO: 7 chyb, které dělají muži při masturbaci. Na co si musíte dát pozor?

Kolik lidí masturbuje v práci? 1

ODHALENO: 14 % lidí v téhle zemi masturbuje během pracovní doby. Dělají to víc muži, nebo ženy?

reklama